DruStack (7.x-53.0) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Username
se: Geavahannamma

en: Description
se: Čilgehus

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: E-mail address
se: E-poastačujuhus

en: Sort by
se: Sirre
