DruStack (7.x-53.1) - en to bs translation catalogue (21 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Subject
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: more
bs: još

en: Tags
bs: Tagovi

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: Block
bs: Blok

en: Comment
bs: Komentar

en: E-mail address
bs: Email adresa

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Forums
bs: Forumi

en: Apply
bs: Primjeni

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
bs: Prazna polja su dozvoljena, znakovi punkcije nisu dozvoljeni osim tački, crtica i donjih crtica.

en: Installing @drupal
bs: Instaliram @drupal

en: The installation has encountered an error.
bs: Instalacija je naišla na grešku

en: Book page
bs: Stranica knjige
