DruStack (7.x-56.0) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Username
br: Anv implijer

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Development
br: Diorren

en: Subject
br: Danvez

en: Add content
br: Ouzhpennañ endalc'had
