DruStack (7.x-57.0) - en to hr translation catalogue (41 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Development
hr: Razvoj

en: Subject
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: more
hr: više

en: Article
hr: Članak

en: Tags
hr: Oznake

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: Block
hr: Blok

en: Comment
hr: Komentar

en: File name
hr: Naziv datoteke

en: E-mail address
hr: Adresa e-pošte

en: Desc
hr: Silazno

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Attachments
hr: Privitci

en: Forums
hr: Forumi

en: Apply
hr: Primjeni

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
hr: Razmaci su dopušteni; interpunkcija nije dopuštena osim točaka, crtica i donjih crtica.

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Installing @drupal
hr: Instaliranje @drupal

en: The installation has encountered an error.
hr: Došlo je do pogreške tijekom instalacije.

en: Book page
hr: Stranica knjige

en: User menu
hr: Korisnički izbornik

en: <em>Books</em> have a built-in hierarchical navigation. Use for handbooks or tutorials.
hr: <em>Knjige</em> imaju ugrađenu hijerarhijsku navigaciju. Koristite za priručnike ili upute.

en: The <em>Navigation</em> menu contains links intended for site visitors. Links are added to the <em>Navigation</em> menu automatically by some modules.
hr: <em>Navigacijski</em> izbornik sadrži poveznice namijenjene posjetiteljima stranice. Neki moduli automatski dodaju poveznice u <em>Navigacijski</em> izbornik.

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
hr: <em>Korisnički</em> izbornik sadrži poveznice vezane za korisničke račune, kao i poveznicu za odjavu.

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
hr: <em>Upravljački</em> izbornik sadrži poveznice k administracijskim zadaćama.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
hr: <em>Glavni</em> izbornik se koristi na mnogim lokacijama za prikaz glavnih odjeljaka lokacije, najčešće kao navigacijska traka na vrhu.

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
hr: Unesite, zarezom odvojen, popis riječi kako bi opisali svoj sadržaj.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hr: Koristite <em>Članak</em> za sadržaje koji su vremenski određeni, poput vijesti, blog unosa ili priopćenja.

en: Upload an image to go with this article.
hr: Otpremite prateću sliku za ovaj unos.

en: Asc
hr: Uzlazno

en: Management
hr: Upravljanje
