DruStack (7.x-57.0) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Development
os: Райрæзт

en: Subject
os: Темæ

en: Description
os: Афыст

en: Article
os: Уац

en: Tags
os: Тегтæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Name
os: Ном
