DruStack (7.x-63.0) - en to lv translation catalogue (41 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Development
lv: Izstrāde

en: Subject
lv: Temats

en: Description
lv: Apraksts

en: more
lv: vairāk

en: Article
lv: Raksts

en: Tags
lv: Birkas

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Block
lv: Bloks

en: Comment
lv: Komentārs

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Desc
lv: Dilst.

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Banner
lv: Baneris

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: Forums
lv: Forumi

en: Webform
lv: Webforma

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
lv: Izveido jaunu lietotājiem pieejamu formu vai aptauju. Iesniegumu rezultāti un statistika ir pieejama priviliģētiem lietotājiem.

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
lv: Atstarpes ir pieļaujamas, pieturzīmes nav pieļaujamas, izņemot punktu, defisi un apakšsvītru,

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Installing @drupal
lv: Tiek instalēts @drupal

en: The installation has encountered an error.
lv: Instalācijas laikā notika kļūda.

en: Book page
lv: Grāmatas lapa

en: All content
lv: Viss saturs

en: User menu
lv: Lietotāja izvēlne

en: <em>Books</em> have a built-in hierarchical navigation. Use for handbooks or tutorials.
lv: <em>Grāmatām</em> ir iebūvēta hierarhiska navigācija.

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lv: Ievadiet ar komatiem atdalītu vārdu sarakstu, lai aprakstītu saturu.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lv: Izmantojiet <em>rakstus</em> laika jutīgam saturam, piemēram, ziņām, preses relīzēm vai bloga ierakstiem.

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
lv: Ir atļautas speciālās rakstzīmes, piemēram, atstarpe, punkts (.), defise (-), apostrofs ('), pasvītra (_) un @ zīme.
