DruStack (7.x-63.0) - en to bo translation catalogue (40 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Article
bo: རྩོམ་ཡིག

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Name
bo: མིང

en: Add content
bo: ནང་དོན་ཁ་སྣོན

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: File name
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Forums
bo: གྲོས་ར

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
bo: སྟོང་རྟགས་བཞག་ཆོག རྫོགས་རྟགས་. ཕྲེད་ཐིག་-  འོག་ཐིག་_ མིན་པའི་རྟགས་གཞན་གང་ཡང་སྤྱོད་མི་ཆོག

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Installing @drupal
bo: @drupal་སྒྲིག་འཇུག་བྱེད་བཞིན་པ

en: The installation has encountered an error.
bo: སྒྲིག་འཇུག་ལ་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་།

en: Book page
bo: དེབ་ཀྱི་ངོས

en: <em>Books</em> have a built-in hierarchical navigation. Use for handbooks or tutorials.
bo: <em>དེབ་</em>ལ་གོ་རིམ་ལྡན་པའི་ཕྱོགས་སྟོན་ཞིག་ནང་སྒྲིག་བྱས་ཡོད། ལག་དེབ་དང་ཡང་ན་སློབ་ཚན་ལ་སྤྱོད་ཆོག

en: The <em>Navigation</em> menu contains links intended for site visitors. Links are added to the <em>Navigation</em> menu automatically by some modules.
bo: <em>ཕྱོགས་སྟོན་</em>འདེམས་བྱང་ནང་དུ་དྲ་ཚིགས་སྤྱོད་མཁན་ལ་དགོས་པའི་སྦྲེལ་ཐག་ཡོད། མ་དཔེ་འགའ་ཞིག་གིས་རང་འགུལ་གྱིས་<em>ཕྱོགས་སྟོན་</em>འདེམས་བྱང་ལ་སྦྲེལ་ཐག་ཁ་སྣོན་བྱེད།

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
bo: <em>སྤྱོད་མཁན་</em>འདེམས་བྱང་ལ་སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་དང་འབྲེལ་བའི་སྦྲེལ་ཐག་ཡོད། ད་དུང་ཕྱིར་འབུད་ཀྱི་སྦྲེལ་ཐག་ཡང་ཡོད།

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
bo: <em>དོ་དམ་</em>འདེམས་བྱང་གི་ནང་དུ་དོ་དམ་ལས་འགན་གྱི་སྦྲེལ་ཐག་ཡོད།

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
bo: འདེམས་བྱང་<em>གཙོ་བོ་</em>་ནི་དྲ་ཚིགས་མང་ཆེ་བའི་ཐོག་གི་ཚན་ཁག་གཙོ་བོ་དག་སྟོན་བྱེད་ལ་སྤྱོད་བཞིན་ཡིན། རྒྱུན་དུ་ཕྱོགས་སྟོན་ངོས་ཀྱི་ཐོད་དུ་གནས་ཡོད།

en: Basic page
bo: དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་རྒྱུན་ལྡན་གྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་<em>དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ་</em>སྤྱོད་ཆོག དཔེར་ན་་ང་ཚོའི་སྐོར་ཞེས་པའི་དྲ་ངོས་ལྟ་བུ།

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
bo: དབྱིན་ཡིག་ཚེག་འབྲེང་, ཡིས་མཚམས་དབྱེ་བའི་མིང་ཚིག་གི་ཐོ་ཞིག་སྤྱད་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་ནང་དོན་ལ་མཚན་ཉིད་འབྲི་བ།

en: Upload an image to go with this article.
bo: རྩོམ་ཡིག་འདི་ལ་པར་རིས་ཤིག་ཡར་འཇུག་བྱེད་པ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
