DruStack Article (7.x-23.57-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Article
az: Məqalə

en: Tags
az: Teqlər

en: Image
az: Şəkil
