DruStack Book Page (7.x-28.74) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Comment
it: Commento

en: Book page
it: Pagina del book

en: <em>Books</em> have a built-in hierarchical navigation. Use for handbooks or tutorials.
it: I <em>libri</em> hanno una navigazione gerarchica integrata. Usare per manuali o lezioni <em>(tutorials)</em>.
