Display Suite (7.x-1.5) - en to hy translation catalogue (60 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Language
hy: Լեզու

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: More
hy: Ավելին

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Parent
hy: Ծնող

en: Name
hy: Անուն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Access denied
hy: Մուտքն արգելված է

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Block
hy: Բլոկ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Second
hy: Վարկյան

en: Left
hy: Ձախ

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: @user's picture
hy: @user-ի նկարը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Field settings
hy: Դաշտի պարամետրեր

en: Manage display
hy: Կառավարել ցուցադրումը

en: Minimal
hy: Նվազագույն

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
