Display Suite (7.x-1.8) - en to az translation catalogue (85 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Language
az: Dil

en: Read more
az: Ətraflı

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Comments
az: Şərhlər

en: More
az: Daha çox

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Links
az: Linklər

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Parent
az: Valideyn

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: Refresh
az: Yenilə

en: Layout
az: Şablon

en: Select a layout
az: Şalon seç

en: Unknown
az: Naməlum

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Block
az: Blok

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Inline
az: Xətdə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Fields
az: Sahələr

en: Advanced
az: Əlavə

en: Widget
az: Vidcet

en: General
az: Əsas

en: Other
az: Digər

en: Anonymous
az: Anonim

en: Uncategorized
az: Kateqoriyasız

en: Hidden
az: Gizli

en: Show
az: Göstər

en: User search
az: İstifadəçi axtarışı

en: Search results
az: Axtarış nəticələri

en: Second
az: Saniyə

en: Revert
az: Qaytarma

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Your settings have been saved.
az: Parametrləriniz yadda saxlanıldı.

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Above
az: Yuxarıda

en: Permalink
az: Daimi keçid

en: Hide
az: Gizlət

en: Change layout
az: Maketi dəyişdirin

en: Book navigation
az: Kitab naviqasiyası

en: Pager
az: Peycer

en: Keyword
az: Açar söz

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Field settings
az: Sahə parametrləri

en: Time ago
az: Vaxt əvvəl

en: Drupal core
az: Drupal nüvəsi

en: Displays
az: Göstərir

en: Post date
az: Yazı tarixi

en: Styles
az: Üslublar

en: Emergency
az: Təcili

en: Entities
az: Entitilər

en: Contextual links
az: Kontekstual linklər

en: Manage display
az: Ekranı idarə edin
