Display Suite (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (106 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Language
lv: Valoda

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Comments
lv: Komentāri

en: More
lv: Vairāk

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Links
lv: Saites

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Comment form
lv: Komentāru forma

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Parent
lv: Vecāks

en: Name
lv: Nosaukums

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: Format
lv: Formāts

en: Region
lv: Reģions

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Select a layout
lv: Izvēlēties izkārtojumu

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Submitted
lv: Nosūtīts

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Two column
lv: Divas kolonnas

en: User picture
lv: Lietotāja bilde

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Fields
lv: Lauki

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Widget
lv: Logrīks

en: General
lv: Galvenie

en: Other
lv: Citi

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Empty text
lv: Tukšuma Teksts

en: Uncategorized
lv: Nekategorizēts

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Show
lv: Rādīt

en: Token
lv: Marķieris

en: User search
lv: Lietotāju meklēšana

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Your search yielded no results
lv: Meklēšana beidzās bez rezultātiem

en: First
lv: Pirmā

en: Second
lv: Sekunde

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti.

en: <Hidden>
lv: <Paslēpts>

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Above
lv: Virs

en: Add field
lv: Pievienot lauku

en: Permalink
lv: Pastāvīga saite

en: Hide
lv: Apslēpt

en: @user's picture
lv: Lietotāja @user attēls

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Edit content
lv: Labot lapas saturu

en: Change layout
lv: Mainīt izkārtojumu

en: Book navigation
lv: Grāmatas navigācija

en: Pager
lv: Šķirklis

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Field settings
lv: Lauku iestatījumi

en: Element
lv: Elements

en: Drupal core
lv: Drupal kodols

en: Post date
lv: Ieraksta datums

en: Styles
lv: Stili

en: Configured
lv: Konfigurēts

en: Contextual links
lv: Konteksta saites

en: Manage display
lv: Pārvaldīt attēlojumu

en: Minimal
lv: Minimāls

en: Attachment before
lv: Pielikums pirms

en: Attachment after
lv: Pielikums pēc

en: Custom display settings
lv: Pielāgotas attēlošanas iestatījumi

en: Use custom display settings for the following view modes
lv: Izmantojiet pielāgotas attelošanas iestatījumus sekojošiem apskates režīmiem

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Manage view modes
lv: Pārvaldīt pielāgotus režīmus

en: View modes
lv: Skatu režīmi
