Display Suite (7.x-2.0-beta2) - en to ne translation catalogue (53 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: More
ne: थप

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Parent
ne: मूल

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Access denied
ne: प्रवेश निषेध

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Block
ne: ब्लक

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू

en: Your search yielded no results
ne: तपाईँको खोजीको केहि पनि परिणाम भेटिएन

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: @user's picture
ne: @user को तस्विर

en: Minimal
ne: न्यूनतम

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
