Display Suite (7.x-2.0-beta3) - en to fa translation catalogue (145 entries)

en: Forms
fa: فرم‌ها

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Value
fa: مقدار

en: Username
fa: نام کاربری

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: List
fa: فهرست

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Language
fa: زبان

en: Read more
fa: ادامه مطلب

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: More
fa: بیشتر

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Links
fa: پیوندها

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: None
fa: هیچ

en: Display settings
fa: تنظیمات نمایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Weight
fa: وزن

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Parent
fa: والد

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Field
fa: فیلد

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Add
fa: افزودن

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Refresh
fa: تازه‌سازی

en: Region
fa: ناحیه

en: Layout
fa: آرایش

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Separator
fa: جداکننده

en: Access denied
fa: دسترسی مجاز نیست

en: Submitted
fa: ثبت شده

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Block
fa: بلوک

en: Two column
fa: دو ستون

en: Two column stacked
fa: دو ستون پشته شده

en: User picture
fa: تصویر کاربر

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Inline
fa: درون خطی

en: Fields
fa: فیلدها

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Widget
fa: ساختار

en: operations
fa: عملیات

en: General
fa: عمومی

en: Other
fa: ساير

en: Attributes
fa: مشخصه‌ها

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Empty text
fa: متن خالی

en: Uncategorized
fa: دسته‌ بندی نشده

en: CSS classes
fa: کلاس های CSS

en: Flag
fa: علامت

en: Hidden
fa: پنهان

en: Show
fa: نمایش

en: Tokens
fa: توکن‌ها

en: Token
fa: توکن

en: User search
fa: جستجوی کاربر

en: Search results
fa: نتایج جستجو

en: Your search yielded no results
fa: جستجوی شما نتیجه‌ای در بر نداشت

en: First
fa: اولین

en: Second
fa: ثانیه

en: Revert
fa: بازگشت

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: <Hidden>
fa: <مخفی>

en: Revision of %title from %date
fa: بازبینی %title از %date

en: Above
fa: بالا

en: Add field
fa: افزودن فیلد

en: Permalink
fa: پیوند ثابت

en: Hide
fa: پنهان کن

en: @user's picture
fa: تصویر @user

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده

en: Change layout
fa: تغییر آرایش

en: Book navigation
fa: پیمایش کتاب

en: Pager
fa: صفحه‌بند

en: Keyword
fa: کلید واژه

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Drupal core
fa: هسته دروپال

en: Displays
fa: نمایش ها

en: Post date
fa: تاریخ مطلب

en: Fieldset
fa: مجموعه فیلد

en: Emergency
fa: وضعیت اضطراری

en: Manage form
fa: اداره فرم

en: Entities
fa: موجودیت‌ها

en: Manage display
fa: اداره نمایش

en: Attachment before
fa: پیوست قبل از

en: Attachment after
fa: پیوست بعد از

en: Format settings:
fa: تنظیمات فرمت:

en: View mode
fa: نحوه نمایش

en: User signature
fa: امضای کاربر

en: Weight for @title
fa: وزن @title

en: No custom fields have been defined.
fa: هیچ فیلد انتخابی ای تعریف نشده است

en: No custom view modes have been defined.
fa: هیچ حالت انتخابی برای نما تعریف نشده است

en: Administer view modes
fa: مدیریت حالت‌های نمایش

en: Create custom view modes for every entity.
fa: ایجاد حالت‌های نمایش سفارشی برای هر عنصر.

en: Administer fields
fa: مدیریت فیلدها

en: Create fields for every entity.
fa: ایجاد فیلد برای هر عنصر.

en: Administer Display Suite
fa: مجموعه نمایش مدیریت

en: General permission for Display Suite settings pages.
fa: دسترسی کلی برای تنظیمات صفحه Display Suite

en: Display Suite evaluator
fa: ارزشیاب Display Suite

en: Extend the display options for every entity type.
fa: گسترش گزینه‌های نمایش برای هر نوع عنصر.

en: This filter will only work in the Display Suite text format, machine name is <em>ds_code</em>. No other filters can be enabled either.
fa: این فیلتر تنها در حالت متنی Display Suite به نام ماشین <em>ds_code</em> فعال است. و هیچ فیلتر دیگری نمی‌تواند فعال باشد.

en: Add a code field
fa: افزودن فیلد کد

en: Add a dynamic field
fa: افزودن یک فیلد پویا

en: Add a block field
fa: افزودن یک فیلد بلوک

en: Add a preprocess field
fa: افزودن یک فیلد پیش‌پردازش

en: Fields error
fa: خطای فیلد ها

en: Disable/enable field attach
fa: فعال/غیر فعال سازی پیوست فیلد

en: Act on layout change to move fields elsewhere
fa: برای حرکت فیلد ها به جاهای دلخواه روی تغییر طرح فعالیت کنید

en: Revert layout
fa: بازگشت طرح

en: Revert layout and field settings.
fa: بازگشت طرح و تنظیمات فیلد ها

en: View modes
fa: حالت‌های نمایش

en: Manage view modes for all content.
fa: مدیریت حالت‌های نمایش برای همه محتواها.

en: Add a view mode
fa: افزودن یک حالت نمایش

en: Manage a view mode
fa: مدیریت یک حالت نمایش

en: Delete a view mode
fa: حذف یک حالت نمایش

en: Delete a custom view mode.
fa: حذف یک حالت نمایش سفارشی.

en: Revert a view mode
fa: بازگشت حالت نمایش

en: Revert a view mode.
fa: بازگشت حالت نمایش

en: Manage fields for all content.
fa: مدیریت فیلدها برای همه محتواها.

en: Manage a field
fa: مدیریت فیلد

en: Manage a dynamic field
fa: مدیریت فیلد پویا

en: Manage a preprocess field
fa: مدیریت یک فیلد پیش‌پردازش

en: Delete a field
fa: حذف یک فیلد

en: Delete a field.
fa: حذف یک فیلد.

en: Revert a custom field
fa: بازگشت یک فیلد سفارشی

en: Revert a custom field.
fa: بازگشت یک فیلد سفارشی.

en: Manage a block field
fa: مدیریت یک فیلد بلوک
