Display Suite (7.x-2.11) - en to ca translation catalogue (165 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Markup
ca: Marcatge

en: Suffix
ca: Sufix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Language
ca: Llengua

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Comments
ca: Comentaris

en: More
ca: Més

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Links
ca: Enllaços

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Parent
ca: Pare

en: Name
ca: Nom

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: Refresh
ca: Refresca

en: Region
ca: Regió

en: Layout
ca: Disposició

en: Select a layout
ca: Selecciona una disposició

en: Submitted by
ca: Enviat per

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Separator
ca: Separador

en: Access denied
ca: Accés denegat

en: Submitted
ca: Tramès

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Block
ca: Bloc

en: Two column
ca: Dues columnes

en: Two column stacked
ca: Dues columnes apilades

en: User picture
ca: Imatge de l'usuari

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Inline
ca: En línia

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Fields
ca: Camps

en: Advanced
ca: Avançat

en: Widget
ca: Giny

en: operations
ca: operacions

en: Other
ca: Altres

en: Attributes
ca: Atributs

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Empty text
ca: Text buit

en: Uncategorized
ca: Sense categoria

en: CSS classes
ca: Classes CSS

en: Flag
ca: Bandera

en: Hidden
ca: Ocult

en: Show
ca: Mostra

en: Link to content
ca: Enllaç al contingut.

en: Tokens
ca: Comodins

en: User search
ca: Cerca d'usuaris

en: Search results
ca: Resultats de la cerca

en: Your search yielded no results
ca: La vostra cerca no ha tornat cap resultat.

en: (disabled)
ca: (inhabilitat)

en: First
ca: Primer

en: Search engine
ca: Motor de cerca

en: Second
ca: Segon

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Last modified
ca: Modificat per darrer cop

en: 1 result | @count results
ca[0]: 1 resultat
ca[1]: @count resultats

en: <Hidden>
ca: <Ocult>

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Above
ca: A sobre

en: Third
ca: Tercer

en: Fourth
ca: Quart

en: Add field
ca: Afegeix camp

en: Permalink
ca: Enllaç permanent

en: Hide
ca: Oculta

en: @user's picture
ca: imatge de @user

en: Book navigation
ca: Navegació del llibre

en: Pager
ca: Paginador

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: Disable Drupal blocks/regions
ca: Inhabilita els blocs/regions del Drupal

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Time ago
ca: Fa...

en: Region name
ca: Nom de la regió

en: Drupal core
ca: Nucli del Drupal

en: No link
ca: Sense enllaç

en: Add link
ca: Afegeix un enllaç

en: Post date
ca: Data de publicació

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
ca: El nombre d'elements a mostrar per pàgina. Introduïu 0 per no establir cap límit.

en: Fieldset
ca: Conjunt de camps

en: Author linked to profile
ca: Autor enllaçat al perfil

en: Entities
ca: Entitats

en: Manage display
ca: Gestiona la presentació

en: Minimal
ca: Mínima

en: Field code
ca: Codi del camp

en: H1 title
ca: Títol H1

en: H2 title
ca: Títol H2

en: Paragraph title
ca: Títol del paràgraf

en: Wrapper
ca: Contenidor

en: Attachment before
ca: Adjunt abans

en: Attachment after
ca: Adjunt després

en: Feed icon
ca: Icona del canal

en: Format settings:
ca: Paràmetres del format:

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Add default classes
ca: Afegeix les classes predeterminades

en: Layout for !bundle in !view_mode
ca: Disposició per !bundle a !view_mode

en: Select the entities for which this field will be made available.
ca: Seleccioneu les entitats per les quals aquest camp haurà d'estar disponible.

en: One column
ca: Una columna

en: Three column - 25/50/25
ca: Tres columnes - 25/50/25

en: Three column - equal width
ca: Tres columnes - mateixa amplada

en: Three column stacked - 25/50/25
ca: Tres columnes apilades - 25/50/25

en: Three column stacked - equal width
ca: Tres columnes apilades - mateixa amplada

en: Four column - equal width
ca: Quatre columnes - mateixa amplada

en: The human-readable label of the view mode. This name must be unique.
ca: L'etiqueta llegible-pels-humans del mode de visualització. Aquest nom ha de ser únic.

en: Select the entities for which this view mode will be made available.
ca: Seleccioneu les entitats per les quals aquest mode de visualització haurà d'estar disponible.

en: Display Suite evaluator
ca: Avaluador Display Suite

en: Default view mode
ca: Mode de visualització predeterminat

en: Eg: h1, h2, p
ca: Ex.: h1, h2, p

en: Put a class on the wrapper. Eg: block-title
ca: Poseu una classe al contenidor. Ex. block-title

en: Manage layout
ca: Gestiona la disposició

en: Fluid two column stacked
ca: Dues columnes fluides apilades

en: Fluid three column stacked - 25/50/25
ca: Tres columnes fluides apilades - 25/50/25

en: Field item
ca: Element de camp

en: E.g. div, span, h2 etc.
ca: P.ex. div, span, h2, etc.

en: Field Templates
ca: Plantilles de camp

en: Enable Field Templates
ca: Habilita les plantilles de camp

en: Default Field Template
ca: Plantilla de camp predeterminada

en: Extra fields
ca: Camps addicionals

en: Choose a Field Template
ca: Escull una plantilla de camp

en: Manage view modes
ca: Gestiona els modes de visualització

en: The layout has been cloned.
ca: S'ha clonat la disposició.

en: Add a code field
ca: Afegeix un camp de codi

en: Add a dynamic field
ca: Afegeix un camp dinàmic

en: Add a block field
ca: Afegeix un camp de bloc

en: Add a preprocess field
ca: Afegeix un camp de preprocés

en: Hide colon
ca: Amaga els dos punts

en: Page title options
ca: Opcions del títol de la pàgina

en: No layout was cloned.
ca: No s'ha clonat cap disposició.

en: Clone layout
ca: Clona la disposició

en: Select an existing layout to clone.
ca: Seleccioneu una disposició existent per a clonar-la.

en: The human-readable label of the field.
ca: L'etiqueta llegible-pels-humans del camp.

en: View modes
ca: Modes de visualització

en: Manage view modes for all content.
ca: Gestioneu els modes de visualització per tot el contingut.

en: Add a view mode
ca: Afegeix un mode de visualització

en: Manage fields for all content.
ca: Gestioneu els camps per tot el contingut.

en: Full Reset
ca: Reinicialització completa

en: Field Template
ca: Plantilla de camp
