Display Suite (7.x-2.5) - en to sk translation catalogue (114 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Language
sk: Jazyk

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Comments
sk: Komentáre

en: More
sk: Viac

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Links
sk: Odkazy

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Comment form
sk: Formulár pre komentáre

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Parent
sk: Nadradený

en: Name
sk: Názov

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: Format
sk: Formát

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý

en: Submitted
sk: Odoslané

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Block
sk: Blok

en: Two column
sk: Dva stĺpce

en: Two column stacked
sk: Dva stĺpce stohované

en: User picture
sk: Obrázok používateľa

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Inline
sk: V riadku

en: Custom
sk: Vlastná

en: Fields
sk: Polia

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: operations
sk: operácie

en: General
sk: Všeobecné

en: Other
sk: Ostatné

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Empty text
sk: Prázdny text

en: Uncategorized
sk: Nezoradený

en: CSS classes
sk: CSS triedy

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Hidden
sk: Skryté

en: Show
sk: Zobraziť

en: Tokens
sk: Tokeny

en: Search results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Your search yielded no results
sk: Vyhľadávanie neprinieslo žiadne výsledky.

en: First
sk: Prvý

en: Middle
sk: Stredný

en: Second
sk: Sekunda

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Last modified
sk: Naposledy upravené

en: <Hidden>
sk: - Skrytý -

en: Revision of %title from %date
sk: Revízia %title z %date

en: Above
sk: Nad

en: Third
sk: Tretí

en: Fourth
sk: Štvrtý

en: Add field
sk: Pridať pole

en: Permalink
sk: Trvalý odkaz

en: Hide
sk: Skryť

en: @user's picture
sk: Obrázok používateľa @user

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Edit content
sk: Upraviť obsah

en: Change layout
sk: Zmeniť vzhľad

en: Book navigation
sk: Navigácia knihy

en: Pager
sk: Stránkovanie

en: Disable Drupal blocks/regions
sk: Zakázať bolky/regióny Drupalu

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Time ago
sk: Pred

en: Drupal core
sk: Jadro Drupalu

en: No link
sk: Žiadny odkaz

en: Add link
sk: Pridať odkaz

en: Post date
sk: Dátum odoslania

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
sk: Počet položiek zobrazených na stránku. Zadajte 0 pre žiadne obmedzenia.

en: Styles
sk: Štýly

en: Emergency
sk: Stav núdze

en: Entities
sk: Entity

en: Manage display
sk: Spravovať zobrazenie

en: Minimal
sk: Min.

en: Format settings:
sk: Nastavenia formátu:

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: dash
sk: trocha

en: Manage view modes
sk: Spravovať režimy zobrazenia

en: View modes
sk: Režimy zobrazenia
