Display Suite (7.x-2.9) - en to nl translation catalogue (336 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Markup
nl: Opmaak

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Author
nl: Auteur

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Language
nl: Taal

en: Read more
nl: Lees meer

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Comments
nl: Reacties

en: More
nl: Meer

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Name
nl: Naam

en: Field
nl: Veld

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Update
nl: Bijwerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: Format
nl: Opmaak

en: Refresh
nl: Verversen

en: Region
nl: Gebied

en: Layout
nl: Lay-out

en: Select a layout
nl: Kies een lay-out

en: Submitted by
nl: Ingediend door

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Access denied
nl: Geen toegang

en: Submitted
nl: Ingediend

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Block
nl: Blok

en: Two column
nl: Twee kolommen

en: Two column stacked
nl: Twee kolommen, gestapeld

en: User picture
nl: Gebruikersafbeelding

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Custom
nl: Aangepast

en: Fields
nl: Velden

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: operations
nl: bewerkingen

en: General
nl: Algemeen

en: Other
nl: Andere

en: Attributes
nl: Attributen

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Empty text
nl: Lege tekst

en: Uncategorized
nl: Zonder categorie

en: CSS classes
nl: CSS-klassen

en: Flag
nl: Vlag

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Show
nl: Weergeven

en: Link to content
nl: Link naar inhoud

en: Extras
nl: Extra's

en: User search
nl: Gebruiker zoeken

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Your search yielded no results
nl: De zoekopdracht heeft geen resultaten opgeleverd

en: (disabled)
nl: (uitgeschakeld)

en: First
nl: Eerste

en: Middle
nl: Midden

en: Search engine
nl: Zoekmachine

en: Second
nl: Seconde

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Last modified
nl: Laatst gewijzigd

en: 1 result | @count results
nl[0]: 1 resultaat
nl[1]: @count resultaten

en: <Hidden>
nl: -Verborgen-

en: Revision of %title from %date
nl: Revisie van %title van %date

en: Above
nl: Boven

en: Third
nl: Derde

en: Fourth
nl: Vierde

en: Add field
nl: Veld toevoegen

en: Hide
nl: Verbergen

en: Classes
nl: Klassen

en: @user's picture
nl: afbeelding van @user

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Edit content
nl: Inhoud bewerken

en: Book navigation
nl: Boeknavigatie

en: Pager
nl: Paginering

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: Disable Drupal blocks/regions
nl: Drupal-blokken / -gebieden uitschakelen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Custom fields
nl: Aangepaste velden

en: Time ago
nl: Tijd geleden

en: Search path
nl: Zoekpad

en: Region name
nl: Gebiedsnaam

en: Drupal core
nl: Drupal-kern

en: No link
nl: Geen link

en: Show title
nl: Titel tonen

en: Add link
nl: Link toevoegen

en: Separated
nl: Gescheiden

en: Post date
nl: Datum van inzending

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
nl: Het aantal weer te geven items per pagina. Vul 0 in voor een onbeperkt aantal items.

en: Fieldset
nl: Veldengroep

en: Manage form
nl: Formulier beheren

en: Substitutions
nl: Vervangingen

en: Configured
nl: Geconfigureerd

en: Author linked to profile
nl: Auteur gelinkt aan profiel

en: Select content
nl: Inhoud selecteren

en: Configure search settings.
nl: Zoekinstellingen aanpassen.

en: Select view
nl: Overzicht selecteren

en: Field permissions
nl: Veldtoegangsrechten

en: Entities
nl: Entiteiten

en: Other label
nl: Ander label

en: Manage display
nl: Weergave beheren

en: Minimal
nl: Minimaal

en: Code field
nl: Codeveld

en: Block field
nl: Blokveld

en: Field code
nl: Veldcode

en: Toggle this checkbox if you are using tokens in this field.
nl: Selecteer dit indien u tokens in dit veld gebruikt.

en: Show block title + content
nl: Bloktitel en blokinhoud tonen

en: Show only block content
nl: Alleen blokinhoud tonen

en: H1 title
nl: H1-titel

en: H2 title
nl: H2-titel

en: Paragraph title
nl: Paragraaftitel

en: Total results
nl: Totaal aantal resultaten

en: Total results + keywords
nl: Totaal aantal resultaten + trefwoorden

en: Totals + start to end
nl: Totalen + begin tot eind

en: Extra variables
nl: Extra variabelen

en: Region to block
nl: Regio naar blok

en: Views header
nl: Weergavekop

en: Attachment before
nl: Bijlage voor het overzicht

en: Attachment after
nl: Bijlage na het overzicht

en: Feed icon
nl: Feed-pictogram

en: Views title
nl: Overzichtstitel

en: Highlight search word
nl: Zoekwoord uitlichten

en: Use jQuery to highlight the word in the results.
nl: Gebruik jQuery om het woord in de resultaten uit te lichten.

en: HTML selector
nl: HTML selectie

en: Format settings:
nl: Opmaakinstellingen:

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: User signature
nl: Gebruikershandtekening

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Group data
nl: Groepeergegevens

en: Group label
nl: Groepslabel

en: Add default classes
nl: Standaardklassen toevoegen

en: No fields are displayed in this region
nl: Er worden geen velden in dit gebied weergegeven

en: No fields are hidden.
nl: Er zijn geen verborgen velden.

en: Layout for !bundle in !view_mode
nl: Lay-out voor !bundle in !view_mode

en: Class for @region
nl: Klasse voor @region

en: No custom fields have been defined.
nl: Er zijn geen aangepaste velden gedefiniëerd.

en: Field not found
nl: Veld niet gevonden

en: The machine-readable name of this field. This name must contain only lowercase letters and underscores. This name must be unique.
nl: De systeemnaam van dit veld. Deze naam mag enkel kleine letters en onderstrepingstekens bevatten. De naam moet uniek zijn.

en: Select the entities for which this field will be made available.
nl: Selecteer de entiteiten waarvoor dit veld beschikbaar zal worden gesteld.

en: The field %field has been saved
nl: Veld %field is opgeslagen.

en: Unknown field
nl: Onbekend veld

en: One column
nl: Één kolom

en: Three column - 25/50/25
nl: Drie kolommen - 25/50/25

en: Three column - equal width
nl: Drie kolommen - gelijke breedte

en: Three column stacked - 25/50/25
nl: Drie kolommen, gestapeld - 25/50/25

en: Three column stacked - equal width
nl: Drie kolommen, gestapeld - gelijke breedte

en: Four column - equal width
nl: Vier kolommen - gelijke breedte

en: No custom view modes have been defined.
nl: Er zijn nog geen eigen view-modes aangemaakt.

en: The view mode %view_mode has been saved
nl: Weergavemodus %view_mode is opgeslagen

en: Administer view modes
nl: Weergavemodi beheren

en: Administer fields
nl: Velden beheren

en: Administer Display Suite
nl: Display Suite beheren

en: Using custom code with Display Suite
nl: Gebruik van maatwerkcode in Display Suite

en: Hide Retain filters
nl: 'Filters handhaven' verbergen

en: Default view mode
nl: Standaardweergavemodus

en: Advanced view mode
nl: Geavanceerde weergavemodus

en: No views selected.
nl: Geen overzichten geselecteerd.

en: Block regions
nl: Blokgebieden

en: Enter a name to create a new region.
nl: Voer een naam in om een nieuw gebied aan te maken.

en: Existing block regions
nl: Bestaande blokgebieden

en: Configure extra functionality for Display Suite.
nl: Extra functionaliteit voor Display Suite instellen.

en: Manage your views templates.
nl: Templates van overzichten beheren.

en: Eg: h1, h2, p
nl: Bijvoorbeeld: h1, h2, p

en: Put a class on the wrapper. Eg: block-title
nl: Pas een class toe op de wrapper, Bv: block-title

en: This operation is not possible.
nl: De bewerking is niet mogelijk.

en: Layout has been reverted
nl: Lay-out is teruggezet

en: Manage layout
nl: Lay-out beheren

en: Bundle @label has been added.
nl: Bundel @label is toegevoegd.

en: Are you sure you want to remove bundle @label ?
nl: Weet u zeker dat u bundel @label wilt verwijderen?

en: Bundle @label has been removed.
nl: Bundel @label is verwijderd.

en: Fluid two column stacked
nl: Twee elastische kolommen, gestapeld

en: Fluid three column stacked - 25/50/25
nl: Drie elastische kolommen, gestapeld - 25/50/25

en: Custom classes
nl: Aangepaste klassen

en: dash
nl: scheutje

en: View mode: %mode
nl: Weergavemodus: %mode

en: Field items
nl: Veld-items

en: Field item
nl: Veld-item

en: E.g. div, span, h2 etc.
nl: Bijvoorbeeld div, span, h2 enz.

en: No valid configuration found.
nl: Geen geldige instellingen gevonden.

en: The layout change has been saved.
nl: De lay-outwijziging is opgeslagen.

en: Dynamic field
nl: Dynamisch veld

en: Example layout
nl: Voorbeeldlay-out

en: Field Templates
nl: Veld-templates

en: Enable Field Templates
nl: Veld-templates inschakelen

en: Customize the labels and the HTML output of your fields.
nl: Pas de labels en de HTML-uitvoer aan van uw velden.

en: Default Field Template
nl: Standaard veld-template

en: Extra fields
nl: Extra velden

en: Enable extra fields
nl: Extra velden inschakelen

en: Choose a Field Template
nl: Veldtemplate kiezen

en: Check the regions you want to remove.
nl: Controleer de gebieden die verwijderd zullen worden.

en: Content was not found.
nl: Inhoud werd niet gevonden.

en: An HTTP error @status occurred.
nl: Er is een HTTP-fout @status opgetreden.

en: Select the default view mode for this view.
nl: Selecteer de standaardweergavemodus voor dit overzicht.

en: Select fields
nl: Velden selecteren

en: Manage view modes
nl: Weergavemodi beheren

en: The layout has been cloned.
nl: De lay-out is gedupliceerd.

en: Add a code field
nl: Een codeveld toevoegen

en: Add a dynamic field
nl: Een dynamisch veld toevoegen

en: Add a block field
nl: Een blokveld toevoegen

en: Add a preprocess field
nl: Een preprocess-veld toevoegen

en: Hide colon
nl: Dubbele punt verbergen

en: Hide the colon on the reset field template.
nl: Verberg de dubbele punt op de reset veld-template.

en: Page title options
nl: Paginatitel-opties

en: Display the "Search results" title.
nl: 'Zoekresultaten'-titel weergeven.

en: Group by type.
nl: Per type groeperen.

en: Group by type settings
nl: instellingen voor het groeperen per type

en: Group label for @title
nl: Groepeerlabel voor @title

en: Results for @type
nl: Resutaten voor @type

en: Div with H3 headline
nl: Div met H3-koptekst

en: Wrapper for @title
nl: Wrapper voor @title

en: Other wrapper
nl: Andere wrapper

en: The wrapper of the other group.
nl: De wrapper van de andere groep.

en: Enable the advanced search form.
nl: Geavanceerd zoekformulier inschakelen.

en: Load comments for every node to display.
nl: Van iedere node reacties laden om weer te geven.

en: Custom page title
nl: Aangepaste paginatitel

en: Drupal default
nl: Drupal-standaard

en: No layout was cloned.
nl: Er is geen lay-out gedupliceerd.

en: Load terms
nl: Termen laden

en: Clone layout
nl: Lay-out dupliceren

en: Select an existing layout to clone.
nl: Selecteer een bestaande lay-out om te dupliceren.

en: Click on one of the buttons to create a new field.
nl: Klik op een van de knoppen om een nieuw veld aan te maken.

en: The human-readable label of the field.
nl: Het label van dit veld.

en: Fields error
nl: Veldenfout

en: Block regions were removed.
nl: Blokgebieden zijn verwijderd.

en: No block regions were removed.
nl: Er werden geen blokgebieden verwijderd.

en: View modes
nl: Weergavemodi

en: Manage view modes for all content.
nl: Weergavemodi voor alle inhoud beheren.

en: Add a view mode
nl: Weergavemodus toevoegen

en: Manage a view mode
nl: Weergavemodus beheren

en: Delete a view mode
nl: Weergavemodus verwijderen

en: Delete a custom view mode.
nl: Een aangepaste weergavemodus verwijderen.

en: Revert a view mode
nl: Weergavemodus terugzetten

en: Revert a view mode.
nl: Een weergavemodus terugzetten.

en: Manage fields for all content.
nl: Velden voor alle inhoud beheren.

en: Fields edit
nl: Velden bewerken

en: Manage a field
nl: Een veld beheren

en: Manage a dynamic field
nl: Een dynamisch veld beheren

en: Manage a preprocess field
nl: Een preprocess-veld beheren

en: Delete a field
nl: Een veld verwijderen

en: Delete a field.
nl: Een veld verwijderen.

en: Revert a custom field
nl: Een aangepast veld terugzetten

en: Revert a custom field.
nl: Een aangepast veld terugzetten.

en: Manage a block field
nl: Blokveld beheren

en: Click update to save the configuration
nl: Klik op bijwerken om de instellingen op te slaan

en: View mode per node
nl: Weergavemodus per node

en: Full Reset
nl: Volledige Reset

en: Multisite support
nl: Multisite-ondersteuning

en: Sort by site
nl: Sorteren per website

en: Group results by site
nl: Resultaten per website groeperen

en: Group by site configuration
nl: Instellingen voor groeperen per website

en: Search info
nl: Zoekinformatie

en: Display Suite fields
nl: Display Suite velden

en: Rendered taxonomy term
nl: Weergegeven taxonomieterm

en: Define extra CSS class names for regions and fields.
nl: Extra CSS-klassenamen definieren voor gebieden en velden.

en: CSS classes for regions
nl: CSS-klassen voor gebieden

en: CSS classes for fields
nl: CSS-klassen voor velden

en: Enter a number to limit the number of items or 'delta' to print a specific delta (usually configured in views or found in entity->ds_delta). Leave empty to display them all. Note that depending on the formatter settings, this option might not always work.
nl: Geef een nummer in om het aantal items te beperken, of 'delta' om een specifieke delta weer te geven (gewoonlijk ingesteld in Views of terug te vinden in entity->ds_delta).
    Laat leeg om alles weer te geven. Hou er rekening mee dat, afhankelijk van de formaatinstellingen, deze optie mogelijk niet altijd werkt.

en: (Original: !orig)
nl: (Orgineel: !orig)

en: Link to term
nl: Link naar term

en: space
nl: spatie

en: comma
nl: komma

en: slash
nl: schuine streep

en: Separated by !sep
nl: Gescheiden door !sep

en: linked
nl: gelinkt

en: not linked
nl: niet gelinkt

en: Custom wrappers
nl: Aangepaste wrappers

en: Choose a wrapper. All Display Suite layouts support this option.
nl: Selecteer een wrapper. Alle lay-outs van Display Suite ondersteunen deze optie.

en: Wrapper for @region
nl: Wrapper voor @region

en: Layout wrapper
nl: Lay-out wrapper

en: Layout attributes
nl: Lay-outattributen

en: Merge other layout attributes
nl: Andere attributen voor lay-out samenvoegen

en: Manage region  and field CSS classes
nl: CSS-klassen van gebieden en velden beheren

en: You have not defined any CSS classes which can be used on regions.
nl: Er zijn geen CSS-klassen gedefinieerd die voor gebieden kunnen worden gebruikt.

en: Manage region and field CSS classes
nl: CSS-klassen van gebieden en velden beheren

en: The default template can be found in %path
nl: De standaardtemplate kan gevonden worden in %path

en: Template suggestions
nl: Template-suggesties

en: Current layout (after save)
nl: Huidige lay-out (na het opslaan)

en: Current layout
nl: Huidige lay-out

en: Limit field
nl: Veld beperken

en: Fluid two column
nl: Twee elastische kolommen

en: Display Suite Extras
nl: Display Suite Extra's

en: Hidden region
nl: Verborgen gebied

en: E.g.
nl: Bijv.

en: E.g. name="anchor"
nl: Bijvoorbeeld name="anker"

en: Hide label colon
nl: Kolomlabel verbergen

en: Add odd/even classes
nl: Even/oneven klassen toevoegen

en: Add default attributes
nl: Standaardattributen toevoegen

en: Display Suite Views
nl: Display Suite Overzichten

en: Display Suite Forms
nl: Display Suite Formulieren

en: Node search limit
nl: Node zoeklimiet

en: Remember filters
nl: Filters onthouden

en: Display Suite content
nl: Display Suite inhoud

en: Submitted !interval ago by !user.
nl: !interval geleden toegevoegd door !user.

en: Submitted by !user on !date.
nl: Toegevoegd door !user op !date.

en: Not configured yet.
nl: Nog niet ingesteld.

en: Class for layout
nl: Klasse voor lay-out

en: One result | Total results: @total.
nl[0]: Een resultaat
nl[1]: Aantal resultaten: @total.

en: Display Suite Format
nl: Display Suite-formaat

en: Manage custom view modes for every entity.
nl: Aangepaste weergavemodi beheren voor elke entiteit.

en: Manage fields for every entity.
nl: Velden voor elke entiteit beheren.

en: Administer classes
nl: CSS-klassen beheren

en: Manage classes.
nl: Klassen beheren

en: Display Suite UI
nl: Display Suite-UI

en: User interface for managing fields, view modes and classes.
nl: Gebruikersinterface voor het beheren van velden, weergavemodi en klassen.

en: Custom link
nl: Aangepaste link

en: Display Suite Title
nl: Display Suite-titel

en: Layout has been enabled
nl: Lay-out is ingeschakeld

en: This layout is defined in code
nl: Deze lay-out is gedefinieerd in code

en: disable layout.
nl: lay-out uitschakelen.

en: enable layout.
nl: Lay-out inschakelen.

en: This will add an onclick attribute on the layout wrapper.
nl: Dit voorziet de wrapper van de lay-out van een onclick-attribuut .

en: You may use tokens for this link if you selected tokens.
nl: U kunt tokens gebruiken voor deze link, indien tokens zijn geselecteerd.

en: A layout must be selected to enable Display Suite functionality.
nl: Selecteer een lay-out om Display Suite-functies te kunnen inschakelen.

en: One column + wrapper
nl: Eén kolom + wrapper
