dsb Portal (7.x-1.0-beta5) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Search
nl: Zoeken

en: Search settings
nl: Zoekinstellingen

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Random
nl: Willekeurig

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: Test connection
nl: Verbinding testen

en: API username
nl: API-gebruikersnaam

en: API version
nl: API-versie

en: API URL
nl: API-URL
