dsb Portal (7.x-2.0-rc2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Search settings
ar: إعدادات البحث

en: Random
ar: عشوائي

en: Missing
ar: مفقود
