dsb Portal (7.x-2.0-rc4) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Search settings
ro: Opţiuni căutare

en: Random
ro: Aleatoriu

en: Missing
ro: Lipsește
