Dummy image (7.x-1.5) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Category
ar: التصنيف

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Color
ar: اللون

en: Random
ar: عشوائي

en: People
ar: الأشخاص
