Dummy image (7.x-1.6) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Category
id: Kategori

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Color
id: Warna

en: Random
id: Acak

en: City
id: Kota

en: People
id: Orang

en: Grey
id: Abu-abu
