Dummy image (7.x-1.6) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Calm
ru: Безветрие

en: Category
ru: Категория

en: Background color
ru: Цвет фона

en: Color
ru: Цвет

en: Random
ru: Случайно

en: City
ru: Город

en: Default height
ru: Высота по умолчанию

en: Default width
ru: Ширина по умолчанию

en: People
ru: Пользователи

en: Abstract
ru: Абстрактный

en: Food
ru: Еда

en: Transport
ru: Транспорт
