Duo Two-Factor Authentication (7.x-1.3) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: user
de: Benutzer

en: Secret key
de: Geheimer Schlüssel

en: You are already logged in.
de: Sie sind bereits eingeloggt

en: About
de: Über

en: Case sensitive
de: Groß- und Kleinschreibung berücksichtigen
