Drupal voor Gemeenten (7.x-1.0-beta11) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: user
az: İstifadəçi

en: delete
az: sil

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Subject
az: Mövzu

en: edit
az: redaktə et

en: Front page
az: Ana səhifə
