Drupal voor Gemeenten (7.x-1.0-beta7) - en to nl translation catalogue (540 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: user
nl: gebruiker

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Email address
nl: E-mailadres

en: content
nl: inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: Subject
nl: Onderwerp

en: page
nl: pagina

en: more
nl: meer

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: Daily
nl: Dagelijks

en: None
nl: Geen

en: Use count
nl: Gebruiksfrequentie

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Top
nl: Bovenaan

en:  and
nl:  en

en: Time
nl: Tijd

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: User
nl: Gebruiker

en: Files
nl: Bestanden

en: Active
nl: Actief

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Url
nl: URL

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Welcome
nl: Welkom

en: Roles
nl: Rollen

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Overridden
nl: Overschreven

en: System
nl: Systeem

en: Desc
nl: Aflopend

en: Colors
nl: Kleuren

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Role
nl: Rol

en: Email subject
nl: E-mail onderwerp

en: Users
nl: Gebruikers

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Last
nl: Laatste

en: Install
nl: Installeren

en: Profile
nl: Profiel

en: Task
nl: Taak

en: Search Results
nl: Zoekresultaten

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Updated date
nl: Wijzigingsdatum

en: English
nl: Engels

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Member for
nl: Geregistreerd sinds

en: No users available.
nl: Geen gebruikers beschikbaar.

en: Front page
nl: Voorpagina

en: Add file
nl: Bestand toevoegen

en: First
nl: Eerste

en: Period
nl: Punt

en: author
nl: auteur

en: unavailable
nl: niet beschikbaar

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Last modified
nl: Laatst gewijzigd

en: No results found
nl: Geen resultaat gevonden

en: My files
nl: Mijn bestanden

en: Content top
nl: Bovenkant inhoud

en: Texts
nl: Teksten

en: News
nl: Nieuws

en: webform
nl: formulier

en: Webform
nl: Formulier

en: Go back to the form
nl: Terug naar het formulier

en: Test connection
nl: Verbinding testen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Tasks
nl: Taken

en: Global
nl: Algemeen

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Organization
nl: Organisatie

en: Dutch
nl: Nederlands

en: Custom CSS
nl: Aangepaste CSS

en: About
nl: Over

en: Content bottom
nl: Onderkant inhoud

en: and
nl: en

en: Below content
nl: Onder de inhoud

en: Invalid e-mail address.
nl: Geen geldig e-mailadres opgegeven.

en: Button text
nl: Knoptekst

en: Next Page
nl: Volgende pagina

en: Select a product
nl: Kies een onderwerp

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Above content
nl: Boven de inhoud

en: Save and continue
nl: Opslaan en doorgaan

en: No files available.
nl: Geen bestanden beschikbaar.

en: Frontpage
nl: Voorpagina

en: Upload date
nl: Uploaddatum

en: Next step
nl: Volgende stap

en: Thank you, your submission has been received.
nl: Bedankt! De inzending is ontvangen.

en: Your information
nl: Uw gegevens

en: Wysiwyg
nl: WYSIWYG

en: Post date
nl: Datum van inzending

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: @drupal installation complete
nl: @drupal-installatie voltooid

en: available
nl: beschikbaar

en: Footer Bottom
nl: Onder footer

en: Optional features
nl: Optionele functionaliteit

en: Administrative title
nl: Beheertitel

en: Previous step
nl: Vorige stap

en: Flush all caches
nl: Alle caches leegmaken

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Sidebar First
nl: Eerste zijbalk

en: Guide
nl: Gids

en: features
nl: functies

en: Footer text
nl: Voettekst

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
nl: Bekijk bovenstaande berichten voordat u <a href="@url">uw nieuwe website</a> bezoekt.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
nl: <a href="@url">Ga naar de nieuwe website</a>.

en: Cache blocks
nl: Blokken cachen

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
nl: Het <em>Beheermenu</em> bevat links voor beheertaken.

en: Basic page
nl: Eenvoudige pagina

en: Functionality
nl: Functionaliteit

en: Secret
nl: Geheim

en: Context name
nl: Context-naam

en: General text
nl: Algemene tekst

en: You must <a href="!login">login</a> to view this form.
nl: <a href="!login">Log in</a> om dit formulier te bekijken.

en: Media browser
nl: Mediabrowser

en: Zoek
nl: Zoeken

en: DigiD login
nl: DigiD-login

en: DigiD logo
nl: DigiD-logo

en: Search Settings
nl: Zoekinstellingen

en: Footer Top
nl: Boven footer

en: Head title
nl: Koptitel

en: Asc
nl: Oplopend

en: Cookie name
nl: Cookienaam

en: User who uploaded
nl: De gebruiker die het bestand uploadde

en: Entity Reference
nl: Referentie naar een entiteit

en: Problems detected
nl: Problemen gevonden.

en: Management
nl: Beheer

en: Morning
nl: Ochtend

en: Evening
nl: Avond

en: Footer Menu
nl: Voetmenu

en: Hide description
nl: Beschrijving verbergen

en: Unpublished content
nl: Ongepubliceerde inhoud

en: Install additional functionality
nl: Optionele functionaliteit installeren

en: Development settings
nl: Ontwikkel-instellingen

en: Request URL
nl: Opgevraagde URL

en: Installing additional modules
nl: Extra modules installeren

en: Importing demo content
nl: Demo-inhoud importeren

en: Install additional modules
nl: Extra modules installeren

en: Import demo content
nl: Demo-inhoud importeren

en: Revert all features
nl: Alle features terugzetten

en: Installation complete
nl: Installatie voltooid

en: Contact block
nl: Contactblok

en: Configure Drupal voor Gemeenten
nl: Drupal voor Gemeenten instellen

en: Install Drupal voor Gemeenten
nl: Drupal voor Gemeenten installeren

en: DVG is the <em>"Drupal voor Gemeenten"</em> distribution developed specifically for Dutch municipalities. DVG is built around the top tasks model, putting easy and efficient online services front and center.
nl: DVG is de <em>"Drupal voor Gemeenten"</em>-distributie die speciaal voor Nederlandse gemeenten is ontwikkeld. DVG is gebouwd rondom het toptaken-model en stelt gebruikersgemak voorop.

en: DVG contains features and functionality specifically needed for Dutch local governments. For example:
nl: DVG bevat features en functies die specifiek door de Nederlandse gemeenten benodigd zijn. Bijvoorbeeld:

en: Webrichtlijnen V2 compliant
nl: Voldoet aan de Webrichtlijnen V2-eisen

en: Appointments interface
nl: Afspraken-interface

en: Q-matic Suite 4 integration
nl: Q-matic Suite 4-integratie

en: JCC G-BOS integration
nl: JCC G-BOS-integratie

en: Samenwerkende Catalogi XML feed
nl: XML feed van Samenwerkende Catalogi

en: Do you want to install the demo content?
nl: Wilt u de demo-inhoud installeren?

en: Spatial plans
nl: Ruimtelijke plannen

en: Town council
nl: Gemeenteraad

en: Set default DVG settings
nl: Standaard DVG-instellingen zetten

en: Install the default DVG theme
nl: DVG-thema installeren

en: Disable the default file types
nl: Standaardbestandstypes uitschakelen

en: Install the DVG translations
nl: DVG-vertalingen installeren

en: Drupal voor Gemeenten installation profile.
nl: Drupal voor Gemeenten-installatieprofiel:

en: Appointment
nl: Afspraak

en: There are no appointment with this ID or the entered email is not correct.
nl: Er is geen afspraak met dit ID, of het e-mail adres klopt niet.

en: Number of persons
nl: Aantal personen

en: @start till @end
nl: @start tot @end

en: Your appointment has been cancelled
nl: De afspraak is geannulleerd

en: Appointment id
nl: Afspraaknummer

en: Choose a date and time
nl: Kies een datum en tijd

en: -- Select time --
nl: -- Kies tijd --

en: Midday
nl: Middag

en: Log in with DigiD
nl: Inloggen met DigiD

en: No suitable date and time for this request. Please register appointments separately.
nl: Geen beschikbare datum en tijd gevonden voor deze aanvraag. Registreer uw afspraken afzonderlijk.

en: You are booking an appointment for !product_text. This appointment takes about <strong>@total_duration minutes</strong>.
nl: U maakt een afspraak voor !product_text. Deze afspraak duurt ongeveer <strong>@total_duration minuten</strong>.

en: Create appointment
nl: Afspraak maken

en: Cancel appointment
nl: Afspraak annuleren

en: Drupal voor gemeenten | Appointments
nl: Drupal voor gemeenten | Afspraken

en: DigiD demo text
nl: DigiD-demo tekst

en: Administer DVG CSS
nl: DVG CSS beheren

en: Enable Functional Content for the following views
nl: Functional Content inschakelen voor de volgende overzichten

en: Generate context
nl: Context aanmaken

en: Context tag
nl: Context-tag

en: Functional content
nl: Functionele inhoud

en: Context region
nl: Context-gebied

en: %field_name may not be empty.
nl: %field_name mag niet leeg zijn.

en: %field_name can only consist of lowercase letters, underscores, dashes, and numbers.
nl: %field_name kan alleen kleine letters, cijfers, '-' en '_' bevatten.

en: %name must be a valid node ID.
nl: %name moet een bestaande node-ID zijn.

en: Administer functional content
nl: Functionele inhoud beheren

en: Administer functional content settings
nl: Functional Content-instellingen beheren

en: Generated functional Content for this view
nl: Functional Content voor dit overzicht aangemaakt

en: Configure functional content nodes.
nl: Functional Content-nodes instellen.

en: Configure functional content settings.
nl: Functional Content instellen.

en: Provides Functional Content nodes
nl: Levert Functional Content-nodes

en: Product catalog XML
nl: Productcatalogus XML

en: Do not index this node in the following search lists.
nl: Indexeer deze node niet in de volgende zoeklijsten.

en: Internal search options
nl: Interne zoekopties

en: Change the noindex value
nl: 'Niet indexeren' wijzigen

en: Show the Search API noindex option for nodes.
nl: Toon de Search API 'niet indexeren' opties voor node's.

en: Noindex filter
nl: 'Niet indexeren'-filter

en: Exclude items from indexing based on their node noindex setting.
nl: Items uitsluiten van indexering op basis van de 'Niet indexeren'-waarde van de node.

en: Search API noindex
nl: Search API 'noindex'

en: Adds a Search API Index filter to exclude nodes
nl: Voegt een Search API-indexfilter toe om nodes uit te sluiten

en: @method duration: @durations (@info)
nl: @method duur: @durations (@info)

en: The webform to create an appointment
nl: Het formulier om een afspraak te maken

en: The webform to cancel an appointment
nl: Het formulier om een afspraak te annuleren

en: Appointments Client API
nl: Afspraken Client API

en: There are multiple modules enabled which implement the appointments api. Only 1 should be enabled.
nl: Er zijn meerdere modules ingeschakeld die de appointments-API implementeren. Dat zou er maar 1 moeten zijn.

en: There are no modules enabled which implement the appointments api.
nl: Er zijn geen modules ingeschakeld die de appointments-API implementeren.

en: No webform node found. !create_link and !fc_link.
nl: Geen formulier gevonden. !create_link en !fc_link.

en: Create a webform
nl: Een webformulier maken

en: configure functional content
nl: configureer functionele inhoud

en: No appointment components configured in the !configure_link.
nl: Geen afspraak component geconfigureerd in de !configure_link.

en: No field mapping configured in the !configure_link.
nl: Geen veldtoewijzing geconfigureerd in de !configure_link.

en: Appointment product
nl: Afspraakonderwerp

en: Appointment product selection.
nl: Afspraak-onderwerpselectie.

en: Appointment date/time
nl: Afspraak datum/tijd

en: Appointment date/time selection.
nl: Afspraak datum/tijd-selectie.

en: Loads an appointment.
nl: Laadt een afspraak.

en: Appointment email
nl: Afspraak e-mail

en: Loads an email address from an appointment.
nl: Laadt een e-mailadres van een afspraak.

en: %name has a maximum of %max_persons.
nl: %name heeft een maximum van %max_persons.

en: Product must be unique
nl: Onderwerp moet uniek zijn

en: No time selected.
nl: Geen tijd geselecteerd.

en: Only one selection possible.
nl: U kan maar voor een dag tijd kiezen.

en: Check and confirm your appointment(s)
nl: Controleer en bevestig uw afspraak/afspraken

en: Unable to cancel the appointment, please try again later.
nl: De afspraak kan niet geannuleerd worden, probeer het later nogmaals.

en: Enable appointment
nl: Afspraak inschakelen

en: Select a component
nl: Selecteer een component

en: Appointment info
nl: Afspraak info

en: Information about the loaded appointment
nl: Informatie over de geladen afspraak

en: Appointment confirmation info
nl: Afspraak bevestigingsinfo

en: Information about the booked appointments
nl: Informatie over de geboekte afspraken

en: Appointment confirmation products
nl: Afspraakbevestiging onderwerpen

en: Information about the booked appointment products
nl: Informatie over de geboekte afspraak producten

en: Appointment confirmation date
nl: Afspraak bevestiging datum

en: The date of the appointment
nl: De datum van de afspraak

en: Drupal voor gemeenten | Appointment
nl: Drupal voor gemeenten | Afspraken

en: Booking failed with code @code
nl: Reservering is mislukt met code @code

[ctx: body:page:label]
en: Body
nl: Inhoud

[ctx: field_alternate_keywords:page:label]
en: Alternate keywords
nl: Alternatieve zoektermen

[ctx: field_alternate_keywords:page:description]
en: Use alternative writing styles of keywords, so this page will score higher on internal search results.
nl: Gebruik alternatieve zoektermen zodat deze pagina hoger kan scoren op de interne zoekresultaten.

[ctx: field_boost_keywords:page:label]
en: Boost Keywords
nl: Boost zoektermen

[ctx: field_boost_keywords:page:description]
en: These keywords have a higher boost, so the content is shown higher in the search results.
nl: Deze zoektermen scoren hoger, waardoor de inhoud eerder getoond wordt in zoekresultaten.

[ctx: field_highlight:page:label]
en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

[ctx: field_highlight_image:page:label]
en: Image
nl: Afbeelding

[ctx: field_highlight_more_label:page:label]
en: Read more label
nl: "Lees meer"-label

[ctx: field_highlight_text:page:label]
en: Highlight text
nl: Actueeltekst

[ctx: field_image:page:label]
en: Header image
nl: Afbeelding

[ctx: field_image:page:description]
en: This image will be used on overview pages.
nl: Deze afbeelding zal gebruikt worden op overzichtspagina's.

[ctx: field_introduction:page:label]
en: Introduction
nl: Inleiding

[ctx: field_menu_description:page:label]
en: Menu description
nl: Menubeschrijving

[ctx: field_menu_image:page:label]
en: Menu image
nl: Menu-afbeelding

[ctx: field_related_pages:page:label]
en: Related pages
nl: Gerelateerde pagina's

[ctx: field_search_result:page:label]
en: Search result text
nl: Zoekresultaattekst

[ctx: field_search_result:page:description]
en: The displayed text when a visitor sees this page as a given search result.
nl: De tekst die de bezoeker ziet als deze pagina in de zoekresultaten verschijnt.

[ctx: field_title_related_pages:page:label]
en: Title related pages
nl: Titel van gerelateerde pagina's

en: Use <em>Basic page</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nl: Gebruik <em>basispagina's</em> voor vaste inhoud, zoals een 'Over ons'-pagina.

en: Related pages title
nl: Titel van gerelateerde pagina's

en: Content Type: Basic page
nl: Inhoudstype: Basispagina

[ctx: field_block_body:block:label]
en: Columns
nl: Kolommen

[ctx: body:general_text:label]
en: Body
nl: Inhoud

en: Use <em>General text</em> for your reusable texts.
nl: Gebruik <em>Algemene tekst</em> voor herbruikbare teksten.

[ctx: field_alternate_keywords:guide:label]
en: Alternate keywords
nl: Alternatieve zoektermen

[ctx: field_alternate_keywords:guide:description]
en: Use alternative writing styles of keywords, so this page will score higher on internal search results.
nl: Gebruik alternatieve zoektermen zodat deze pagina hoger kan scoren op de interne zoekresultaten.

[ctx: field_boost_keywords:guide:label]
en: Boost Keywords
nl: Zoektermen met prioriteit

[ctx: field_boost_keywords:guide:description]
en: These keywords have a higher boost, so the content is shown higher in the search results.
nl: Deze zoektermen scoren hoger, waardoor de inhoud eerder getoond wordt in zoekresultaten.

[ctx: field_guide_pages:guide:label]
en: Pages
nl: Pagina's

[ctx: field_menu_description:guide:label]
en: Menu description
nl: Menubeschrijving

[ctx: field_related_pages:guide:label]
en: Related pages
nl: Gerelateerde pagina's

[ctx: field_search_result:guide:label]
en: Search result text
nl: Zoekresultaattekst

[ctx: field_search_result:guide:description]
en: The displayed text when a visitor sees this page as a given search result.
nl: De tekst die de bezoeker ziet als deze pagina in de zoekresultaten verschijnt.

[ctx: field_title_related_pages:guide:label]
en: Title related pages
nl: Titel van gerelateerde pagina's

en: Use <em>Guide</em> for a collection of pages with a content summary at the top of the page.
nl: Gebruik <em>gids</em> voor een collectie van pagina's met een inhoudsopgave boven aan de pagina.

en: Related guides
nl: Gerelateerde gidsen

en: Show links of related guides when node exist in multiple guides
nl: Links van gerelateerde gidsen tonen, wanneer de node beschikbaar is in meerdere gidsen.

[ctx: body:menu_page:label]
en: Body
nl: Inhoud

[ctx: field_alternate_keywords:menu_page:label]
en: Alternate keywords
nl: Alternatieve zoektermen

[ctx: field_boost_keywords:menu_page:label]
en: Boost Keywords
nl: Boost zoektermen

[ctx: field_boost_keywords:menu_page:description]
en: These keywords have a higher boost, so the content is shown higher in the search results.
nl: Deze zoektermen scoren hoger, waardoor de inhoud eerder getoond wordt in zoekresultaten.

[ctx: field_external_url:menu_page:description]
en: Use this to redirect the user to an internal path (for example <em>node/123</em>) or for an external path (for example <em>http://gov.uk</em>).
nl: Gebruik dit om bezoekers naar een interne pad (bijvoorbeeld <em>node/123</em>) of naar een externe website te sturen (bijvoorbeeld <em>http://overheid.nl</em>).

[ctx: field_menu_description:menu_page:label]
en: Menu description
nl: Menubeschrijving

[ctx: field_search_result:menu_page:label]
en: Search result text
nl: Zoekresultaattekst

en: Menu page
nl: Menupagina

en: Use <em>Menu page</em> for a page with menu items.
nl: Gebruik <em>Menupagina</em> voor een pagina met menulinks.

en: The <em>About</em> menu contains links to general pages.
nl: Het <em>Over-ons</em>-menu bevat links naar algemene pagina's.

en: The <em>Organization</em> menu contains links to pages related to the organization and administration.
nl: Het <em>Organisatie</em>-menu bevat links naar pagina's gerelateerd aan de organisatie en het bestuur.

en: The <em>Tasks</em> menu contains links for Tasks and Guides.
nl: Het <em>Taken</em>-menu bevat links naar taken en gidsen.

en: Administer @menu
nl: @menu beheren

en: Content Type: Menu page
nl: Inhoudstype: Menupagina

[ctx: body:news:label]
en: Body
nl: Inhoud

[ctx: field_alternate_keywords:news:label]
en: Alternate keywords
nl: Alternatieve zoektermen

[ctx: field_boost_keywords:news:label]
en: Boost Keywords
nl: Boost zoektermen

[ctx: field_boost_keywords:news:description]
en: These keywords have a higher boost, so the content is shown higher in the search results.
nl: Deze zoektermen scoren hoger, waardoor de inhoud eerder getoond wordt in zoekresultaten.

[ctx: field_highlight:news:label]
en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

[ctx: field_highlight_image:news:label]
en: Image
nl: Afbeelding

[ctx: field_highlight_more_label:news:label]
en: Read more label
nl: 'Lees meer'-label

[ctx: field_highlight_text:news:label]
en: Highlight text
nl: Actueeltekst

[ctx: field_introduction:news:label]
en: Introduction
nl: Inleiding

[ctx: field_menu_description:news:label]
en: Menu description
nl: Menubeschrijving

[ctx: field_publication_date:news:label]
en: Publication date
nl: Publicatiedatum

[ctx: field_related_pages:news:label]
en: Related pages
nl: Gerelateerde pagina's

[ctx: field_search_result:news:label]
en: Search result text
nl: Zoekresultaattekst

[ctx: field_title_related_pages:news:label]
en: Title related pages
nl: Titel van gerelateerde pagina's

en: Use <em>News</em> for publishing news related items.
nl: Gebruik <em>Nieuws</em> om nieuws gerelateerde items te publiceren.

en: Content Type: News
nl: Inhoudstype: Nieuws

[ctx: body:plan:label]
en: Body
nl: Inhoud

[ctx: field_alternate_keywords:plan:label]
en: Alternate keywords
nl: Alternatieve zoektermen

[ctx: field_alternate_keywords:plan:description]
en: Use alternative writing styles of keywords, so this page will score higher on internal search results.
nl: Gebruik alternatieve zoektermen zodat deze pagina hoger kan scoren op de interne zoekresultaten.

[ctx: field_attachment:plan:label]
en: Attachment
nl: Bijlage

[ctx: field_boost_keywords:plan:label]
en: Boost Keywords
nl: Boost zoektermen

[ctx: field_boost_keywords:plan:description]
en: These keywords have a higher boost, so the content is shown higher in the search results.
nl: Deze zoektermen scoren hoger, waardoor de inhoud eerder getoond wordt in zoekresultaten.

[ctx: field_for_inspection:plan:label]
en: For inspection
nl: Ter inzage

[ctx: field_for_inspection:#allowed_values:0]
en: No
nl: Nee

[ctx: field_for_inspection:#allowed_values:1]
en: Yes
nl: Ja

[ctx: field_highlight:plan:label]
en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

[ctx: field_highlight_image:plan:label]
en: Image
nl: Afbeelding

[ctx: field_highlight_more_label:plan:label]
en: Read more label
nl: 'Lees meer'-label

[ctx: field_highlight_text:plan:label]
en: Highlight text
nl: Geaccentueerde tekst

[ctx: field_introduction:plan:label]
en: Introduction
nl: Inleiding

[ctx: field_publication_date:plan:label]
en: Publication date
nl: Publicatiedatum

[ctx: field_referral_site:plan:label]
en: Referral external website
nl: Verwijzing naar externe website

[ctx: field_related_pages:plan:label]
en: Related pages
nl: Gerelateerde pagina's

[ctx: field_search_result:plan:label]
en: Search result text
nl: Zoekresultaattekst

[ctx: field_search_result:plan:description]
en: The displayed text when a visitor sees this page as a given search result.
nl: De tekst die de bezoeker ziet als deze pagina in de zoekresultaten verschijnt.

[ctx: field_title_related_pages:plan:label]
en: Title related pages
nl: Titel van gerelateerde pagina's

en: Use <em>Plan</em> for your static content, such as a 'Spatial plan' page.
nl: Gebruik <em>Plan</em> voor het aanmaken van een ruimtelijkeplan met meer informatie.

en: For inspection
nl: Ter inzage

en: Content Type: Plan
nl: Inhoudstype: Ruimtelijk plan

[ctx: body:profile:label]
en: Body
nl: Inhoud

[ctx: field_alternate_keywords:profile:label]
en: Alternate keywords
nl: Alternatieve zoektermen

[ctx: field_alternate_keywords:profile:description]
en: Use alternative writing styles of keywords, so this page will score higher on internal search results.
nl: Gebruik alternatieve zoektermen zodat deze pagina hoger kan scoren op de interne zoekresultaten.

[ctx: field_boost_keywords:profile:label]
en: Boost Keywords
nl: Boost zoektermen

[ctx: field_boost_keywords:profile:description]
en: These keywords have a higher boost, so the content is shown higher in the search results.
nl: Deze zoektermen scoren hoger, waardoor de inhoud eerder getoond wordt in zoekresultaten.

[ctx: field_image:profile:label]
en: Profile photo
nl: Profielfoto

[ctx: field_profile_contact_text:profile:label]
en: Contact information
nl: Contactinformatie

[ctx: field_search_result:profile:label]
en: Search result text
nl: Zoekresultaattekst

[ctx: field_search_result:profile:description]
en: The displayed text when a visitor sees this page as a given search result.
nl: De tekst die de bezoeker ziet als deze pagina in de zoekresultaten verschijnt.

en: Use <em>Profile</em> to add a profile page.
nl: Gebruik <em>Profiel</em> voor het aanmaken van een profielpagina.

en: Content Type: Profile
nl: Inhoudstype: Profiel

[ctx: body:profile_group:label]
en: Body
nl: Inhoud

[ctx: field_alternate_keywords:profile_group:label]
en: Alternate keywords
nl: Alternatieve zoektermen

[ctx: field_alternate_keywords:profile_group:description]
en: Use alternative writing styles of keywords, so this page will score higher on internal search results.
nl: Gebruik alternatieve zoektermen zodat deze pagina hoger kan scoren op de interne zoekresultaten.

[ctx: field_boost_keywords:profile_group:label]
en: Boost Keywords
nl: Boost zoektermen

[ctx: field_boost_keywords:profile_group:description]
en: These keywords have a higher boost, so the content is shown higher in the search results.
nl: Deze zoektermen scoren hoger, waardoor de inhoud eerder getoond wordt in zoekresultaten.

[ctx: field_introduction:profile_group:label]
en: Introduction
nl: Inleiding

[ctx: field_menu_description:profile_group:label]
en: Menu description
nl: Menubeschrijving

[ctx: field_menu_image:profile_group:label]
en: Menu image
nl: Menu-afbeelding

[ctx: field_menu_image:profile_group:description]
en: Image to show with the menu description.
nl: Afbeelding om bij de menubeschrijving te tonen.

[ctx: field_profile_group_description:profile_group:label]
en: Photo description
nl: Fotobeschrijving

[ctx: field_profile_group_description:profile_group:description]
en: A left to right description of the people on the photo.
nl: Een 'van links naar rechts' beschrijving van de mensen op de foto.

[ctx: field_profile_group_photo:profile_group:label]
en: Group photo
nl: Groepsfoto

[ctx: field_profile_group_profiles:profile_group:label]
en: Profiles
nl: Profielen

[ctx: field_profile_group_type:profile_group:label]
en: Group type
nl: Groepstype

[ctx: field_search_result:profile_group:label]
en: Search result text
nl: Zoekresultaattekst

[ctx: field_search_result:profile_group:description]
en: The displayed text when a visitor sees this page as a given search result.
nl: De tekst die de bezoeker ziet als deze pagina in de zoekresultaten verschijnt.

en: Profile group
nl: Profielgroep

en: Use <em>Profile group</em> to add a page that lists profiles.
nl: Gebruik <em>profielgroep</em> om een pagina met profielen te maken.

en: Content Type: Profile Group
nl: Inhoudstype: Profielgroep

[ctx: field_body:field_sections:label]
en: Body
nl: Inhoud

[ctx: field_title:field_sections:label]
en: Title
nl: Titel

[ctx: field_alternate_keywords:task:label]
en: Alternate keywords
nl: Alternatieve zoektermen

[ctx: field_alternate_keywords:task:description]
en: Use alternative writing styles of keywords, so this page will score higher on internal search results.
nl: Gebruik alternatieve zoektermen zodat deze pagina hoger kan scoren op de interne zoekresultaten.

[ctx: field_boost_keywords:task:label]
en: Boost Keywords
nl: Boost zoektermen

[ctx: field_boost_keywords:task:description]
en: These keywords have a higher boost, so the content is shown higher in the search results.
nl: Deze zoektermen scoren hoger, waardoor de inhoud eerder getoond wordt in zoekresultaten.

[ctx: field_btn_appointment:task:label]
en: Button title appointment
nl: Knoptitel voor afspraak

[ctx: field_btn_webform:task:label]
en: Button title webform
nl: Knoptitel van webformulier

[ctx: field_callout:task:label]
en: Call out
nl: Oproep

[ctx: field_callus:task:label]
en: Call us
nl: Bel ons

[ctx: field_confirm_appointment:task:label]
en: Confirmation text appointment
nl: Bevestigingstekst voor afspraak

[ctx: field_confirm_webform:task:label]
en: Confirmation text webform
nl: Bevestigingstekst voor webformulier

[ctx: field_highlight:task:label]
en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

[ctx: field_highlight_image:task:label]
en: Image
nl: Afbeelding

[ctx: field_highlight_more_label:task:label]
en: Read more label
nl: 'Lees meer'-label

[ctx: field_highlight_text:task:label]
en: Highlight text
nl: Actueeltekst

[ctx: field_introduction:task:label]
en: Introduction
nl: Inleiding

[ctx: field_menu_description:task:label]
en: Menu description
nl: Menubeschrijving

[ctx: field_owms_audience:task:label]
en: Audience
nl: Doelgroep

[ctx: field_owms_authority:task:label]
en: Authority
nl: Bevoegd gezag

[ctx: field_owms_uniform_product_name:task:label]
en: Uniform product name
nl: Uniforme productnaam

[ctx: field_product_code_appointment:task:label]
en: Product code
nl: Productcode

[ctx: field_referral_site:task:label]
en: Referral external website
nl: Verwijzing naar externe website

[ctx: field_related_pages:task:label]
en: Related pages
nl: Gerelateerde pagina's

[ctx: field_search_result:task:label]
en: Search result text
nl: Zoekresultaattekst

[ctx: field_search_result:task:description]
en: The displayed text when a visitor sees this page as a given search result.
nl: De weergegeven tekst die de bezoeker bij deze pagina ziet als zoekresultaat.

[ctx: field_sections:task:label]
en: Sections
nl: Secties

[ctx: field_title_related_pages:task:label]
en: Title related pages
nl: Titel van gerelateerde pagina's

[ctx: field_webform:task:label]
en: Webform
nl: Webformulier

en: Use <em>Task</em> to instruct site visitors.
nl: Gebruik <em>taak</em> voor instructie aan bezoekers.

en: Section list
nl: Sectielijst

en: The webform referenced by %task is unpublished or closed.
nl: Het geselecteerde webformulier in %task is ongepubliceerd of gesloten.

en: Content Type: Task
nl: Inhoudstype: Taak

[ctx: body:webform:label]
en: Body
nl: Inhoud

en: Use <em>Webform</em> to create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
nl: Gebruik <em>webform</em> voor het maken van een formulier. Resultaten worden bijgehouden en zijn alleen beschikbaar voor geautoriseerde gebruikers.

en: View encrypted files
nl: Versleutelde bestanden bekijken

en: View own encrypted files
nl: Eigen versleutelde bestanden bekijken

en: Log in with your DigiD
nl: Met uw DigiD inloggen

en: Unable to get DigiD role %role.
nl: Het ophalen van de DigiD-rol <em>%role</em> is mislukt.

en: Content Type: Webform
nl: Inhoudstype: Webformulier

en: Dashboard menu
nl: Dashboardmenu

en: There are no unpublished nodes.
nl: Er is geen ongepubliceerde inhoud.

en: Recently changed content
nl: Recent gewijzigde inhoud

en: There is no recently changed content.
nl: Er is geen recent gewijzigde inhoud.

en: Authentication source
nl: Authenticatiebron

en: URL of the error page
nl: URL van de foutpagina

en: Leave empty if you don't want to redirect.
nl: Leeg laten wanneer omleiden niet gewenst is.

en: Assign this role to DigiD authenticated users
nl: Deze rol toewijzen aan geverifieerde DigiD-gebruikers

en: Use a confirmation page before redirecting the user to the DigiD identity provider
nl: Gebruik een bevestigingspagina voordat de gebruiker doorgestuurd wordt naar de 'DigiD identity provider'

en: Log in with your DigiD credentials
nl: Log in met uw DigiD-account

en: Login cancelled.
nl: Aanmelden geannuleerd.

en: Error communicating with DigiD. Please try again later. If this error persists, please check the DigiD website for more information.
nl: Er is een fout opgetreden in de communicatie met DigiD. Probeert u het later nogmaals. Indien deze fout blijft aanhouden, kijk dan op de website van DigiD voor de laatste informatie.

en: You have successfully logged into @site using your DigiD credentials.
nl: U bent nu ingelogd met DigiD

en: DigiD tokens.
nl: DigiD-tokens.

en: The BSN of the logged in user.
nl: Het BSN van de ingelogde gebruiker.

en: Library not found.
nl: Bibliotheek niet gevonden.

en: Please refer to the installation manual to install the simplesamlphp library
nl: Raadpleeg de installatiehandleiding om de simplesamlphp bibliotheek te installeren

en: No logo uploaded.
nl: Geen logo geüpload.

en: Upload a DigiD logo.
nl: DigiD-logo uploaden

en: DigiD Authentication source
nl: DigiD-authenticatiebron

en: Error logging into Drupal. SAML exception: !exception
nl: Drupal loginfout. SAML exception: !exception

en: Unknown error logging into Drupal. SAML exception url: !exception
nl: Onbekende Drupal loginfout. SAML uitzonderings url: !exception

en: Error logging into Drupal. SAML attributes: @attributes
nl: Drupal loginfout. SAML attributes: @attributes

en: The %name plugin could not be detected.
nl: De %name plugin kon niet gedetecteerd worden.

en: The %name plugin is installed at %path
nl: De %name plugin is geïnstalleerd op %path

en: File category
nl: Bestandscategorie

en: Enter the related node ID of the page.
nl: Vul de gerelateerde node-ID van de pagina in.

en: File Category Type
nl: Bestandscategorietype

en: Footer line @num
nl: Voetregel @num

en: %name must be a valid Basic Page node ID.
nl: %name moet de node-ID van een 'basispagina' zijn.

en: Frontpage About menu page
nl: Voorpagina, 'Over-ons' menupagina

en: Frontpage Organization menu page
nl: Voorpagina, Organisatie-menupagina

en: Configure the footer texts
nl: Voetteksten instellen

en: Configure the content placed above this block
nl: Inhoud boven dit blok instellen

en: Topical
nl: Actueel

en: The current request URL.
nl: De huidige opgevraagde URL.

en: View term pages in %vocabulary
nl: Pagina's van termen in %vocabulary weergeven

en: Administer texts
nl: Teksten beheren

en: About introduction page
nl: 'Over ons' introductiepagina

en: Organization introduction page
nl: Organisatie-introductiepagina

en: Manage default texts.
nl: Standaardteksten beheren.

[ctx: field_file_author:dvg_image:label]
en: Author
nl: Auteur

[ctx: field_file_author:dvg_image:description]
en: Enter the author's name of the image.
nl: Voer de naam van de auteur van de afbeelding in.

[ctx: field_file_image_alt_text:dvg_image:label]
en: Alt Text
nl: 'Alt'-tekst

[ctx: field_file_image_title_text:dvg_image:label]
en: Title Text
nl: 'Titel'-tekst

[ctx: field_file_license:dvg_image:label]
en: License
nl: Licentie

[ctx: field_file_license:dvg_image:description]
en: Select the license name that is attached to the image.
nl: Kies de licentie van de afbeelding.

[ctx: field_file_url:dvg_image:label]
en: Source
nl: Bron

[ctx: field_file_url:dvg_image:description]
en: Enter the URL or only text that links to the creator or the website where the image originates from.
nl: De URL of tekst die verwijst naar de website of auteur van de afbeelding.

[ctx: field_file_author:image:label]
en: Author
nl: Auteur

[ctx: field_file_author:image:description]
en: Enter the author's name of the image.
nl: Voer de naam van de auteur van de afbeelding in.

[ctx: field_file_image_alt_text:image:label]
en: Alt Text
nl: 'Alt'-tekst

[ctx: field_file_image_alt_text:image:description]
en: Alternative text is used by screen readers, search engines, and when the image cannot be loaded. By adding alt text you improve accessibility and search engine optimization.
nl: Alternatieve tekst wordt gebruikt door schermlezers en zoekmachines wanneer de afbeelding niet bekeken kan worden. Door het toevoegen van een 'alt'-tekst wordt de toegankelijkheid en vindbaarheid verhoogd.

[ctx: field_file_image_title_text:image:label]
en: Title Text
nl: 'Titel'-tekst

[ctx: field_file_image_title_text:image:description]
en: Title text is used in the tool tip when a user hovers their mouse over the image. Adding title text makes it easier to understand the context of an image and improves usability.
nl: 'Title'-tekst wordt gebruikt als pop-up-beschrijving naast de muisaanwijzer, wanneer een gebruiker met de muisaanwijzer over een afbeelding heen beweegt. Door het toevoegen van een 'Title'-tekst kan de afbeeldingscontext beter begrepen worden en verhoogt het de gebruiksvriendelijkheid.

[ctx: field_file_url:image:description]
en: Enter the URL or only text that links to the creator or the website where the image originates from.
nl: De URL of tekst die verwijst naar de website of de auteur van de afbeelding.

[ctx: field_file_description:pdf:label]
en: File description
nl: Bestandsbeschrijving

en: Make sure that the replaced image file has the same or bigger dimensions as the original image. After replacement, re-apply all croppings.
nl: Zorg ervoor dat de vervangende afbeelding, dezelfde of een grotere afmeting heeft dan het origineel. Controleer na het vervangen alle uitsnijdingen.

en: Roles and Permissions
nl: Rollen en toegangsrechten

en: Search View
nl: Zoekresultaten

en: Topical Block
nl: Onderwerpenblok

en: More news
nl: Meer nieuws

en: Town council block
nl: Gemeenteraadblok

en: Town council page
nl: Gemeenteraadpagina

en: Town Council
nl: Gemeenteraad

en: Appointment button title
nl: Knoptekst voor afspraak

en: Taxonomy: Appointment button title
nl: Taxonomie: Knoptitel 'afspraak'

[ctx: field_file_category:file_category_item:label]
en: Category
nl: Categorie

[ctx: field_file_description:file_category_item:label]
en: File description
nl: Bestandsbeschrijving

[ctx: field_publication_date:file_category_item:label]
en: Publication date
nl: Publicatiedatum

en: File categories
nl: Bestandscategorieën

en: Taxonomy: File category
nl: Taxonomie: Bestandscategorie

en: Image license
nl: Afbeeldingslicentie

en: Taxonomy: Image license
nl: Taxonomie: Afbeeldingslicentie

en: OWMS audience
nl: OWMS-doelgroep

en: Taxonomy: OWMS audience
nl: Taxonomie: OWMS-doelgroep

en: OWMS authority
nl: OWMS-bevoegd gezag

en: Taxonomy: OWMS authority
nl: Taxonomie: OWMS bevoegd gezag

en: OWMS uniform product name
nl: OWMS uniforme productnaam

en: Taxonomy: OWMS uniform product name
nl: Taxonomie: OWMS uniforme productnaam

en: Taxonomy: Related pages title
nl: Taxonomie: Titel van gerelateerde pagina's

en: Taxonomy: Spatial plan
nl: Taxonomie: Ruimtelijk plan

en: Taxonomy: Town council
nl: Taxonomie: Gemeenteraad

en: Webform button title
nl: Knoptitel van webformulier

en: Taxonomy: Webform button title
nl: Taxonomie: Knoptitel webformulier

en: Search results for <span>@term</span>
nl: Zoekresultaten voor <span>@term</span>

en: Simpler frontpage title
nl: Vereenvoudigde voorpaginatitel

en: Removes the <code>[node:title]</code> from the head title on the frontpage.
nl: Verwijderd de <code>[node:title]</code> van de koptitel op de voorpagina.

en: Head title separator: &lt;head&gt; &lt;title&gt;
nl: Koptitelscheidingsteken: &lt;head&gt; &lt;title&gt;

en: Basic theme Drupal voor gemeenten
nl: Basisthema Drupal voor gemeenten

en: !product_catalog depends on Tasks.
nl: !product_catalog is afhankelijk van de Tasks-module.

en: Do not send emails
nl: Geen e-mails versturen

en: Weekly (first day of the week)
nl: Wekelijks (eerste dag van de week)

en: Monthly (first day of the month)
nl: Maandelijks (eerste dag van de maand)

en: Configuration page for the OWMS related settings.
nl: Configuratiepagina voor de OWMS-gerelateerde instellingen.

en: dcterms:spatial value
nl: dcterms:spatial waarde

en: Example: http://standaarden.overheid.nl/owms/terms/Vught
nl: Voorbeeld: http://standaarden.overheid.nl/owms/terms/Vught

en: Installed %module module
nl: De %module-module is geïnstalleerd

en: Uninstalled %module module.
nl: Module %module gedeïnstalleerd.

en: Installed menu %menu
nl: Het %menu is geïnstalleerd

en: Imported %title
nl: %title is geïmporteerd

en: Install DVG in @language
nl: Installeer DVG in het @language

en: This installs all DVG features.
nl: Dit installeert alle DVG-features.

en: Set user permissions
nl: Toegangsrechten instellen

en: Data B integration
nl: DataB-integratie

en: DataB settings
nl: DataB-instellingen

en: DataB settings correct
nl: DataB-instellingen correct

en: Administer DataB settings
nl: DataB-instellingen beheren

en: DataB Settings
nl: DataB-instellingen

en: No documents found.
nl: Geen documenten gevonden.

en: Importing OWMS terms
nl: OWMS-termen importeren

en: An error occurred while importing the OWMS terms
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het importeren van de OWMS-termen

en: Importing terms for %voc_name (@progress of @max)
nl: Bezig met importeren van termen voor %voc_name (@progress van @max)

en: OWMS terms import successful
nl: OWMS-termen succesvol geïmporteerd

[ctx: field_alternate_keywords:block:label]
en: Alternate keywords
nl: Alternatieve zoektermen

[ctx: field_alternate_keywords:block:description]
en: Use alternative writing styles of keywords, so this page will score higher on internal search results.
nl: Gebruik alternatieve zoektermen zodat deze pagina hoger kan scoren op de interne zoekresultaten.

[ctx: field_boost_keywords:block:label]
en: Boost Keywords
nl: Boost zoektermen

[ctx: field_boost_keywords:block:description]
en: These keywords have a higher boost, so the content is shown higher in the search results.
nl: Deze zoektermen scoren hoger, waardoor de inhoud eerder getoond wordt in zoekresultaten.

[ctx: field_search_result:block:label]
en: Search result text
nl: Zoekresultaattekst

[ctx: field_search_result:block:description]
en: The displayed text when a visitor sees this page as a given search result.
nl: De tekst die de bezoeker ziet als deze pagina in de zoekresultaten verschijnt.

[ctx: field_alternate_keywords:menu_page:description]
en: Use alternative writing styles of keywords, so this page will score higher on internal search results.
nl: Gebruik alternatieve zoektermen zodat deze pagina hoger kan scoren op de interne zoekresultaten.

[ctx: field_search_result:menu_page:description]
en: The displayed text when a visitor sees this page as a given search result.
nl: De tekst die de bezoeker ziet als deze pagina in de zoekresultaten verschijnt.

[ctx: field_alternate_keywords:news:description]
en: Use alternative writing styles of keywords, so this page will score higher on internal search results.
nl: Gebruik alternatieve zoektermen zodat deze pagina hoger kan scoren op de interne zoekresultaten.

[ctx: field_search_result:news:description]
en: The displayed text when a visitor sees this page as a given search result.
nl: De tekst die de bezoeker ziet als deze pagina in de zoekresultaten verschijnt.
