Drupal voor Gemeenten (7.x-1.14) - en to pl translation catalogue (206 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: user
pl: użytkownik

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: content
pl: zawartość

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Actions
pl: Akcje

en: page
pl: strona

en: more
pl: więcej

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: unknown
pl: nieznane

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Date
pl: Data

en: Size
pl: Rozmiar

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Daily
pl: Codziennie

en: None
pl: Brak

en: Use count
pl: Ilość wystąpień

en: Message
pl: Wiadomość

en: - None -
pl: - Brak -

en: Feed
pl: Zasób

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Top
pl: Góra strony

en: Path
pl: Ścieżka

en: Event
pl: Termin

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Theme
pl: Skórka

en: User
pl: Użytkownik

en: Files
pl: Pliki

en: term
pl: termin

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Url
pl: URL

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Send e-mail
pl: Wyślij e-mail

en: Welcome
pl: Witamy

en: Roles
pl: Role

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: Last access
pl: Ostatni dostęp

en: Overridden
pl: Nadpisany

en: API Key
pl: Klucz API

en: Introduction
pl: Wprowadzenie

en: Amount
pl: Ilość

en: One week
pl: Jeden tydzień

en: One month
pl: Jeden miesiąc

en: Desc
pl: Malejąco

en: Payment
pl: Płatność

en: Colors
pl: Kolory

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Role
pl: Rola

en: Email subject
pl: Temat e-maila

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Last
pl: Ostatni

en: Install
pl: Instaluj

en: Filters
pl: Filtry

en: Profile
pl: Profil

en: Close
pl: Zamknij

en: Task
pl: Zadanie

en: Search Results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Updated date
pl: Data aktualizacji

en: Paid
pl: Zapłacono

en: Pending
pl: Oczekujące

en: second
pl: drugie

en: seconds
pl: sekundy

en: minute
pl: minuta

en: minutes
pl: minuty

en: Pay
pl: Zapłać

en: English
pl: Angielski

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: The changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: Member for
pl: Posiada konto przez

en: No users available.
pl: Brak dostępnych kont użytkowników.

en: Front page
pl: Strona główna

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Add file
pl: Dodaj plik

en: First
pl: Pierwszy

en: Period
pl: Okres

en: hour
pl: godzina

en: author
pl: autor

en: Buttons
pl: Przyciski

en: views
pl: widoki

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Last modified
pl: Ostatnia modyfikacja

en: on
pl: na

en: Payment status
pl: Status płatności

en: Content settings
pl: Ustawienia zawartości

en: Content top
pl: Nad zawartością

en: News
pl: Aktualności

en: Webform
pl: Formularz

en: Go back to the form
pl: Wróć do formularza

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Information
pl: Informacja

en: Tasks
pl: Zadania

en: Menus
pl: Menu

en: Publish
pl: Publikuj

en: Unpublish
pl: Wstrzymaj publikację

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Global
pl: Globalne

en: Sections
pl: Sekcje

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: pending
pl: oczekiwanie

en: Detail
pl: Szczegół

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Organization
pl: Organizacja

en: Context
pl: Kontekst

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Dutch
pl: Niderlandzki

en: Password Policy
pl: Polityka haseł

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: About
pl: O stronie

en: Content bottom
pl: Pod zawartością

en: Domains
pl: Domeny

en: Popup
pl: wyskakujący

en: All domains
pl: Wszystkie domeny

en: Nid
pl: ID węzła

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Button text
pl: Tekst przycisku

en: off
pl: wyłączone

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Save and continue
pl: Zachowaj i kontynuuj

en: No files available.
pl: Brak dostępnych plików.

en: Frontpage
pl: Strona główna

en: Upload date
pl: Data wysłania

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Next step
pl: Następny krok

en: Meta data
pl: Dane meta

en: - Choose an operation -
pl: - Wybierz operację -

en: Not in menu
pl: Nie ma w menu

en: Two days
pl: Dwa dni

en: Thank you, your submission has been received.
pl: Dziękujemy za wypełnienie formularza, twoje zgłoszenie zostało odebrane.

en: Webform submission
pl: Zgłoszenie formularza

en: Callback
pl: Wywołanie zwrotne

en: View details
pl: Szczegóły widoku

en: Post date
pl: Data publikacji

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Update translations
pl: Aktualizuj tłumaczenia

en: @drupal installation complete
pl: Instalacja systemu @drupal dobiegła końca

en: Default 403 (access denied) page
pl: Domyślna strona błędu 403 (odmowa dostępu)

en: Default 404 (not found) page
pl: Domyślna strona błędu 404 (nie znaleziono strony)

en: Active status
pl: Status aktywny

en: Optional features
pl: Dodatkowe funkcjonalności

en: Administrative title
pl: Tytuł wewnętrzny

en: Previous step
pl: Poprzedni krok

en: Library
pl: Biblioteka

en: Sidebar First
pl: Pasek boczny pierwszy

en: Highlight
pl: Zaznaczenie

en: features
pl: funkcjonalności

en: Footer text
pl: Tekst stopki

en: No result text
pl: Komunikat dla braku wyników

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Payment description
pl: Opis płatności

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
pl: Przeczytaj powyższy komunikat zanim przejdziesz do <a href="@url">Twojej witryny</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
pl: <a href="@url">Przejdź do Twojej witryny</a>.

en: Cache blocks
pl: Pamięć podręczna bloków

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
pl: Menu <em>Zarządzania</em> zawiera linki do zadań administracyjnych.

en: Search result
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
pl: Uwaga: tylko dla zaufanych ról; to uprawnienie dotyczy bezpieczeństwa.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
pl: Strona jaka będzie wyświetlona jeśli żądany adres zawiera stronę, do której użytkownik nie posiada dostępu. Pozostaw pustą aby pokazać domyślny komunikat "brak uprawnień".

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
pl: Strona jaka będzie wyświetlona jeśli adres nie zostanie odnaleziony. Pozostaw pustą aby pokazać domyślny komunikat "nie odnaleziono strony".

en: Basic page
pl: Prosta strona

en: Functionality
pl: Funkcjonalność

en: Secret
pl: Sekret

en: no upload
pl: nie wysłano

en: You must <a href="!login">login</a> to view this form.
pl: By zobaczyć ten formularz musisz się <a href="!login">zalogować</a>.

en: Media browser
pl: Przeglądarka mediów

en: Error pages
pl: Strony błędów

en: Block user
pl: Blokuj użytkownika

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: User who uploaded
pl: Użytkownik, który zaktualizował

en: Entity Reference
pl: Referencja do encji

en: Problems detected
pl: Wykryto problemy

en: Management
pl: Zarządzanie

en: Dummy
pl: Atrapa zawartości

en: Hide description
pl: Ukryj opis

en: Heading 1
pl: Nagłówek 1

en: Unpublished content
pl: Nieopublikowana zawartość

en: Install additional functionality
pl: Instalacja dodatkowej funkcjonalności
