Drupal voor Gemeenten (7.x-1.15) - en to hu translation catalogue (226 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: user
hu: felhasználó

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Username
hu: Felhasználónév

en: content
hu: tartalom

en: Group
hu: Csoport

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: List
hu: Lista

en: Actions
hu: Műveletek

en: page
hu: oldal

en: more
hu: tovább

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: unknown
hu: ismeretlen

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Date
hu: Dátum

en: Size
hu: Méret

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Daily
hu: Napi

en: None
hu: Nincs

en: Use count
hu: Használatok száma

en: Test
hu: Teszt

en: Message
hu: Üzenet

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Feed
hu: Hírcsatorna

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Top
hu: Teteje

en: Path
hu: Útvonal

en: Menu
hu: Menü

en: Event
hu: Esemény

en: Updated
hu: Frissítve

en: Theme
hu: Smink

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: User
hu: Felhasználó

en: Files
hu: Fájlok

en: term
hu: kifejezés

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Url
hu: Webcím

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Send e-mail
hu: Email elküldése

en: Welcome
hu: Üdvözlet

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: File name
hu: Fájlnév

en: Last access
hu: Utolsó tevékenység

en: Overridden
hu: Felülírva

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Demo
hu: Tesztelés

en: Id
hu: Azonosító

en: Introduction
hu: Bevezetés

en: System
hu: Rendszer

en: Amount
hu: Összeg

en: One day
hu: Egy nap

en: One week
hu: Egy hét

en: Two weeks
hu: Két hét

en: One month
hu: Egy hónap

en: Two months
hu: Két hónap

en: Desc
hu: Csökk

en: Payment
hu: Fizetés

en: Colors
hu: Színek

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Role
hu: Szerepkör

en: Email subject
hu: Email tárgya

en: Users
hu: Felhasználók

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Last
hu: Utolsó

en: Install
hu: Telepítés

en: Filters
hu: Szűrők

en: Profile
hu: Profil

en: Close
hu: Bezár

en: Task
hu: Feladat

en: Search Results
hu: Keresési eredmények

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Updated date
hu: Frissítési dátum

en: Paid
hu: Fizetve

en: Pending
hu: Függőben

en: second
hu: másodperc

en: seconds
hu: másodperc

en: minute
hu: perc

en: minutes
hu: perc

en: Pay
hu: Fizet

en: English
hu: angol

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: The changes have been saved.
hu: A változások mentése megtörtént.

en: Member for
hu: Ennyi ideje tag

en: No users available.
hu: Nincs elérhető felhasználó

en: Front page
hu: Címlap

en: Features
hu: Jellemzők

en: Add file
hu: Fájl hozzáadása

en: First
hu: Első

en: Period
hu: Pont

en: hour
hu: óra

en: author
hu: szerző

en: Buttons
hu: Gombok

en: views
hu: nézetek

en: Blocked
hu: Zárolt

en: Three days
hu: Három nap

en: Installed
hu: Telepített

en: Last modified
hu: Utoljára módosítva

en: on
hu: be

en: No results found
hu: Nincs találat

en: My files
hu: Fájljaim

en: Payment status
hu: Fizetés állapota

en: Content settings
hu: Tartalom beállításai

en: Content top
hu: Tartalom teteje

en: Texts
hu: Szövegek

en: News
hu: Hírek

en: Webform
hu: Űrlap

en: Go back to the form
hu: Vissza az űrlapra

en: Test connection
hu: Kapcsolat tesztelése

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Information
hu: Információ

en: Tasks
hu: Feladatok

en: Menus
hu: Menük

en: Publish
hu: Közzététel

en: Unpublish
hu: Elrejtés

en: Permission
hu: Jogosultság

en: Global
hu: Általános

en: Sections
hu: Szakaszok

en: Unknown error
hu: Ismeretlen hiba

en: Recipient email
hu: Címzett

en: Plan
hu: Terv

en: pending
hu: függőben

en: Detail
hu: Részletek

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Organization
hu: Szervezet

en: Context
hu: Szövegkörnyezet

en: Offset
hu: Eltolás

en: Dutch
hu: holland

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Custom CSS
hu: Egyéni CSS

en: About
hu: Leírás

en: Content bottom
hu: Tartalom alja

en: Domains
hu: Domének

en: Current Domain
hu: Jelenlegi domain

en: Popup
hu: Felugró

en: Below content
hu: A tartalom alatt

en: Nid
hu: Tartalom azonosító

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Button text
hu: Gombszöveg

en: off
hu: ki

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Above content
hu: A tartalom felett

en: Save and continue
hu: Mentés és folytatás

en: No files available.
hu: Nincsenek elérhető fájlok.

en: Frontpage
hu: Címlap

en: Upload date
hu: Feltöltés dátuma

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Next step
hu: Következő lépés

en: Meta data
hu: Metaadat

en: - Choose an operation -
hu: - Művelet kiválasztása -

en: Not in menu
hu: Nincs menüben

en: Two days
hu: Két nap

en: Four days
hu: Négy nap

en: Thank you, your submission has been received.
hu: Köszönjük, a beküldés sikeres volt.

en: Webform submission
hu: Űrlap eredmény

en: Callback
hu: Visszahívás

en: Wysiwyg
hu: WYSIWYG

en: View details
hu: Nézet részletei

en: Post date
hu: Beküldés dátuma

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Update translations
hu: Fordítások frissítése

en: @drupal installation complete
hu: A @drupal telepítése sikeres volt

en: Default 403 (access denied) page
hu: Alapértelmezés szerinti 403 (tiltott hozzáférést jelző) oldal

en: Default 404 (not found) page
hu: Alapértelmezés szerinti 404 (nem található) oldal

en: Active status
hu: Aktív állapot

en: Optional features
hu: Választható lehetőségek

en: Administrative title
hu: Adminisztratív cím

en: Library
hu: Könyvtár

en: Sidebar First
hu: Oldalsáv teteje

en: Highlight
hu: Kiemelt

en: features
hu: jellemzők

en: No result text
hu: Nincs eredmény szövege

en: Published status
hu: Közzététel állapota

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
hu: A fenti üzeneteket át kell nézni az <a href="@url">új webhely</a> meglátogatása előtt.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
hu: <a href="@url">Az új webhely meglátogatása</a>.

en: Cache blocks
hu: Blokkok gyorsítótárazása

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
hu: Az <em>Adminisztrációs</em> menü adminisztrációs feladatok hivatkozásait tartalmazza.

en: Search result
hu: Keresés eredménye

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
hu: Figyelmeztetés: Ezt csak a megbízható szerepköröknek szabad megadni, mert biztonsági következményekkel jár.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
hu: Ez az oldal akkor jelenik meg, amikor az aktuális felhasználó nem jogosult hozzáférni a kért dokumentumhoz. Az általános „Hozzáférés megtagadva” oldal megjelenítéséhez üresen kell hagyni.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
hu: Ez az oldal akkor jelenik meg, amikor a kért dokumentummal egyetlen más tartalom sem feleltethető meg. Általános, „az oldal nem található” oldal megjelenítéséhez üresen kell hagyni.

en: Basic page
hu: Egyszerű oldal

en: Functionality
hu: Funkcionalitás

en: Secret
hu: Titok

en: General text
hu: Általános szöveg

en: no upload
hu: Nincs feltöltés

en: You must <a href="!login">login</a> to view this form.
hu: Az űrlap megtekintéséhez <a href="!login">bejelentkezés</a> szükséges.

en: Media browser
hu: Médiaböngésző

en: Error pages
hu: Hibaoldalak

en: Block user
hu: Felhasználó zárolása

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Cookie name
hu: Süti neve

en: User who uploaded
hu: A felhasználó, aki feltöltötte

en: Entity Reference
hu: Entitáshivatkozás

en: Problems detected
hu: Probléma történt

en: Management
hu: Adminisztráció

en: Hide description
hu: Leírás elrejtése

en: Product catalog
hu: Termékkatalógus

en: External link
hu: Külső hivatkozás

en: Development settings
hu: Fejlesztői beállítások

en: Change author
hu: Szerző módosítása

en: Administer Roles and Permissions
hu: Szerepkörök és jogosultságok adminisztrációja
