Drupal voor Gemeenten (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (66 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: delete
ne: हटाउनुस

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: more
ne: धेरै

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Top
ne: माथि

en: Path
ne: मार्ग

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Send e-mail
ne: ई-मेल पठाउनुहोस्

en: Roles
ne: भूमिका

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: System
ne: प्रणाली

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: English
ne: अंग्रेजी

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Member for
ne: सदस्यता समय

en: Front page
ne: मुख्य पृष्ठ

en: Tasks
ne: कार्यहरु

en: Menus
ne: मेनु

en: Permission
ne: अनुमति

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Dutch
ne: डच

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: @drupal installation complete
ne: @drupal स्थापना सम्पन्न भयो

en: Optional features
ne: वैकल्पिक लक्षणहरु

en: Management
ne: व्यवस्थापन
