Drupal voor Gemeenten (7.x-1.30) - en to lt translation catalogue (186 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: user
lt: narys

en: delete
lt: šalinti

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: content
lt: turinys

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: page
lt: puslapis

en: more
lt: daugiau

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Daily
lt: Kasdien

en: None
lt: Joks

en: Use count
lt: Naudojimų kiekis

en: Test
lt: Testas

en: Message
lt: Žinutė

en: - None -
lt: - Joks -

en: Feed
lt: Srautas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Top
lt: Viršus

en: Path
lt: Kelias

en: Menu
lt: Meniu

en: Event
lt: Įvykis

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Theme
lt: Tema

en: User
lt: Narys

en: Files
lt: Failai

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Send e-mail
lt: Siųsti el. paštą

en: Roles
lt: Rolės

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: API Key
lt: API raktas

en: Introduction
lt: Įžanga

en: System
lt: Sistema

en: Amount
lt: Suma

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Role
lt: Rolė

en: Email subject
lt: El. pašto tema

en: Users
lt: Nariai

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Last
lt: Paskutinis

en: Install
lt: Įdiegti

en: Filters
lt: Filtrai

en: Profile
lt: Profilis

en: Close
lt: Uždaryti

en: Search Results
lt: Paieškos rezultatai

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Pending
lt: Laukiama

en: second
lt: antras

en: minute
lt: Minutės

en: minutes
lt: minutės

en: English
lt: Anglų

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Member for
lt: Narys jau

en: No users available.
lt: Nėra narių

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Features
lt: Savybės

en: Add file
lt: Pridėti failą

en: First
lt: Pirmas

en: hour
lt: valanda

en: author
lt: autorius

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: views
lt: rodinys

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Installed
lt: Įdiegta

en: on
lt: -

en: No results found
lt: Rezultatų nerasta

en: My files
lt: Mano failai

en: Webform
lt: Web forma

en: Go back to the form
lt: Atgal į formą

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Tasks
lt: Užduotys

en: Menus
lt: Meniu

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: Permission
lt: Leidimai

en: Global
lt: Globalus

en: pending
lt: laukia

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Context
lt: Kontekstas

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: About
lt: Apie

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: No files available.
lt: Failų nėra.

en: Frontpage
lt: Titulinis puslapis

en: Upload date
lt: Įkėlimo data

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Next step
lt: Kitas žingsnis

en: Meta data
lt: Meta duomenys

en: - Choose an operation -
lt: - Pasirinkite operaciją -

en: Not in menu
lt: Ne meniu

en: Thank you, your submission has been received.
lt: Dėkojame jums, pateikimą gavome.

en: Webform submission
lt: Web formos pateikimai

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Update translations
lt: Atnaujinti vertimus

en: @drupal installation complete
lt: @drupal įdiegimas užbaigtas

en: Default 403 (access denied) page
lt: Įprastas 403 (neleidžiamas priėjimas) puslapis

en: Default 404 (not found) page
lt: Įprastas 404  (nerasta) puslapis

en: Library
lt: Biblioteka

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
lt: Prieš aplankant <a href="@url">naują svetainę</a> peržiūrėkite  aukščiau esančią žinutę.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
lt: <a href="@url">Aplankykite savo naują svetainę</a>.

en: Cache blocks
lt: Blokų talpykla

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
lt: <em>Valdymo</em> meniu sudarytas iš nuorodų skirtų administravimui.

en: Search result
lt: Paieškos rezultatas

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
lt: Įspėjimas: Suteikite tik patikimoms rolėms, šie leidimai gali turėti būt nesaugus.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
lt: Šis puslapis rodomas kai užklausto puslapio peržiūrėti nariui neleidžiama. Palikite tuščia ir bus naudojamas bendras "priėjimas uždraustas" puslapis.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
lt: Šis puslapis rodomas kai nei vienas dokumentas neatitinka užklausto. Palikite tuščia ir bus naudojamas bendras "puslapis nerastas" puslapis.

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Error pages
lt: Klaidų puslapiai

en: User who uploaded
lt: Nariai kurie įkėlė

en: Management
lt: Valdymas

en: Product catalog
lt: Prekių katalogas

[ctx: body:page:label]
en: Body
lt: Turinys

[ctx: field_highlight_image:page:label]
en: Image
lt: Paveikslėlis

[ctx: field_highlight_text:page:label]
en: Highlight text
lt: Paryškinti tekstą

[ctx: field_image:page:label]
en: Header image
lt: Antraštės paveikslėlis

[ctx: body:general_text:label]
en: Body
lt: Turinys

[ctx: field_guide_pages:guide:label]
en: Pages
lt: Puslapiai

[ctx: body:menu_page:label]
en: Body
lt: Turinys

[ctx: body:news:label]
en: Body
lt: Turinys

[ctx: field_highlight_image:news:label]
en: Image
lt: Paveikslėlis

[ctx: field_highlight_text:news:label]
en: Highlight text
lt: Paryškinti tekstą

[ctx: field_introduction:news:label]
en: Introduction
lt: Įžanga

[ctx: body:plan:label]
en: Body
lt: Apibūdinimas

[ctx: field_for_inspection:#allowed_values:0]
en: No
lt: Ne

[ctx: field_for_inspection:#allowed_values:1]
en: Yes
lt: Taip

[ctx: field_highlight_image:plan:label]
en: Image
lt: Paveikslėlis

[ctx: field_highlight_text:plan:label]
en: Highlight text
lt: Paryškinti tekstą

[ctx: body:profile:label]
en: Body
lt: Apibūdinimas

[ctx: field_image:profile:label]
en: Profile photo
lt: Profilio nuotrauka

[ctx: field_profile_contact_text:profile:label]
en: Contact information
lt: Kontaktinė informacija

[ctx: body:profile_group:label]
en: Body
lt: Apibūdinimas

[ctx: field_search_result:profile_group:label]
en: Search result text
lt: Paieškos rezultato tekstas

[ctx: field_highlight_image:task:label]
en: Image
lt: Paveikslėlis

[ctx: field_highlight_text:task:label]
en: Highlight text
lt: Paryškinti tekstą

[ctx: body:webform:label]
en: Body
lt: Turinys

[ctx: field_file_image_alt_text:dvg_image:label]
en: Alt Text
lt: Alt tekstas

[ctx: field_file_image_title_text:dvg_image:label]
en: Title Text
lt: Pavadinimo tekstas

[ctx: field_file_license:dvg_image:label]
en: License
lt: Licencija

[ctx: field_file_url:dvg_image:label]
en: Source
lt: Šaltinis

[ctx: field_file_url:dvg_image:description]
en: Enter the URL or only text that links to the creator or the website where the image originates from.
lt: Įveskite URL arba tik tekstą kuris nukreips į autorių ar svetainę iš kur vaizdas yra paimtas.

[ctx: field_file_image_alt_text:image:description]
en: Alternative text is used by screen readers, search engines, and when the image cannot be loaded. By adding alt text you improve accessibility and search engine optimization.
lt: Alternatyvus tekstas naudojamas ekrano skaitytuvų, paieškos sistemų ir kai paveikslėlis negali būt užkrautas. Pridėdami tekstą pagerinsite prieinamumą ir optimizavimą paieškos sistemoms.

[ctx: field_file_image_title_text:image:description]
en: Title text is used in the tool tip when a user hovers their mouse over the image. Adding title text makes it easier to understand the context of an image and improves usability.
lt: Pavadinimo tekstas naudojamas kaip pranešimas kai su pelės žymekliu užvedam ant paveikslėlio. Pridėdami tekstą pagerinsite konteksto supratimą ir prieinamumą,

[ctx: field_file_url:image:description]
en: Enter the URL or only text that links to the creator or the website where the image originates from.
lt: Įveskite URL arba tik tekstą kuris nukreips į autorių ar svetainę iš kur vaizdas yra paimtas.

[ctx: field_resource_identifier:owms_authority:label]
en: Resource Identifier
lt: Išteklių identifikatorius

[ctx: field_scheme:owms_authority:label]
en: Scheme
lt: Schema
