Drupal voor Gemeenten (7.x-1.30) - en to tr translation catalogue (180 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: user
tr: kullanıcı

en: delete
tr: sil

en: E-mail
tr: E-posta

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: content
tr: içerik

en: Group
tr: Grup

en: Type
tr: Tip

en: Author
tr: Yazar

en: List
tr: Liste

en: Actions
tr: Eylemler

en: page
tr: sayfa

en: more
tr: daha fazla

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: unknown
tr: bilinmeyen

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Date
tr: Tarih

en: Size
tr: Boyut

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Daily
tr: Günlük

en: None
tr: Hiçbiri

en: Use count
tr: Kullanım sayısı

en: Message
tr: İleti

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Feed
tr: Akış

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Node ID
tr: Düğüm Kimliği

en: Top
tr: En üst

en: Path
tr: Yol

en: Menu
tr: Menü

en: Event
tr: Olay

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Theme
tr: Tema

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: User
tr: Kullanıcı

en: Files
tr: Dosyalar

en: term
tr: terim

en: All
tr: Tümü

en: Active
tr: Etkin

en: Block
tr: Blok

en: Page
tr: Sayfa

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Send e-mail
tr: E-posta gönder

en: Welcome
tr: Hoşgeldiniz

en: Roles
tr: Roller

en: Hostname
tr: Sunucu adı

en: Published
tr: Yayında

en: Filter
tr: Süzgeç

en: File name
tr: Dosya ismi

en: Last access
tr: Son erişim

en: Overridden
tr: Değiştirilmiş

en: System
tr: Sistem

en: Amount
tr: Miktar

en: One week
tr: Bir hafta

en: Two weeks
tr: İki hafta

en: Desc
tr: Azalan

en: Payment
tr: Ödeme

en: Colors
tr: Renkler

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Role
tr: Rol

en: Email subject
tr: E-posta konusu

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Last
tr: Son

en: Install
tr: Kur

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: Profile
tr: Profil

en: Close
tr: Kapat

en: Task
tr: Görev

en: Defaults
tr: Varsayılanlar

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Updated date
tr: Güncelleme tarihi

en: Pending
tr: Bekleyen

en: second
tr: ikinci

en: seconds
tr: saniye

en: minute
tr: dakika

en: minutes
tr: dakika

en: Pay
tr: Öde

en: English
tr: İngilizce

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: The changes have been saved.
tr: Değişiklikler kaydedildi.

en: Member for
tr: Üyelik süresi

en: No users available.
tr: Kullanıcı bulunamadı.

en: Front page
tr: Ana sayfa

en: Features
tr: Özellikler

en: Add file
tr: Dosya ekle.

en: First
tr: Birinci

en: Period
tr: Nokta

en: hour
tr: saat

en: author
tr: yazar

en: Buttons
tr: Düğmeler

en: Blocked
tr: Engellendi

en: Installed
tr: Kurulu

en: Last modified
tr: Son değişiklik

en: My files
tr: Dosyalarım

en: Content settings
tr: İçerik ayarları

en: Content top
tr: Önce içerik

en: Ok
tr: Tamam

en: Go back to the form
tr: Forma geri dön

en: Apply
tr: Uygula

en: Information
tr: Bilgi

en: Tasks
tr: Görevler

en: Menus
tr: Menüler

en: Publish
tr: Yayınla

en: Unpublish
tr: Yayından kaldır

en: Permission
tr: İzinler

en: Global
tr: Genel

en: Unknown error
tr: Bilinmeyen hata

en: pending
tr: beklemede

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Context
tr: Bağlam (Context)

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Dutch
tr: Hollandaca

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Custom CSS
tr: Özel CSS

en: About
tr: Hakkında

en: Content bottom
tr: İçeriğin altında

en: Domains
tr: Alan adları

en: Popup
tr: Açılır pencere

en: Below content
tr: İçeriğin altında

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Button text
tr: Buton metni

en: No content available.
tr: Hiçbir içerik mevcut değil.

en: Above content
tr: İçeriğin üstünde

en: Save and continue
tr: Kaydet ve devam et

en: No files available.
tr: Dosya yok.

en: Frontpage
tr: Ana sayfa

en: Upload date
tr: Yüklenme tarihi

en: Dashboard
tr: Pano

en: - Choose an operation -
tr: - Bir işlem seçiniz -

en: Not in menu
tr: Menüde yok

en: Thank you, your submission has been received.
tr: Teşekkür ederiz, form ilgili birimimize iletilmiştir.

en: Callback
tr: Geri dönüş

en: View details
tr: Ayrıntıları gör

en: Post date
tr: Gönderi tarihi

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Update translations
tr: Çevirileri güncelle

en: @drupal installation complete
tr: @drupal kurulumu tamamlandı

en: Default 403 (access denied) page
tr: Öntanımlı 403 (erişim engellendi) sayfası

en: Default 404 (not found) page
tr: Öntanımlı 404 (bulunamadı) sayfası

en: Footer Bottom
tr: Altbilgi Altı

en: Optional features
tr: İsteğe bağlı özellikler

en: Administrative title
tr: Yönetsel başlık

en: Previous step
tr: Önceki adım

en: Library
tr: Kütüphane

en: Highlight
tr: Vurgulu

en: Published status
tr: Yayın durumu

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
tr: <a href="@url">Yeni sitenizi</a> ziyaret etmeden önce yukarıdaki iletileri gözden geçirin.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
tr: <a href="@url">Sitenizi ziyaret edin</a>.

en: Cache blocks
tr: Blokları önbelleğe al

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
tr: <em>Yönetim</em> menüsü yönetimle ilgili görevlerin bağlantılarını içerir.

en: Search result
tr: Arama sonucu

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
tr: Uyarı: Sadece güvenilir rollere verin; bu iznin güvenlik etkileri vardır.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
tr: İstenilen belge onu isteyen kullanıcıya kapalıysa bu sayfa görüntülenir. Düz bir "erişim engellendi" sayfası görüntülemek için boş bırakın.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
tr: İstenilen belgeyle eşleşen bir içerik bulunamadıysa bu sayfa görüntülenir. Düz bir "sayfa bulunamadı" sayfası görüntülemek için boş bırakın.

en: Basic page
tr: Temel sayfa

en: Functionality
tr: İşlevsellik (eklentiler)

en: Error pages
tr: Hata sayfaları

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: User who uploaded
tr: Yükleyen kullanıcı

en: Entity Reference
tr: Varlık Referansı

en: Management
tr: Yönetim

en: Hide description
tr: Açıklamayı gizle

en: Development settings
tr: Geliştirme ayarları
