Drupal voor Gemeenten (7.x-1.36) - en to gl translation catalogue (157 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: user
gl: usuario/a

en: delete
gl: eliminar

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: content
gl: contido

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Actions
gl: Accións

en: page
gl: páxina

en: more
gl: máis

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Date
gl: Data

en: Size
gl: Tamaño

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Daily
gl: Diariamente

en: None
gl: Ningún

en: Use count
gl: Conta de usos

en: Test
gl: Proba

en: Message
gl: Mensaxe

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Feed
gl: Orixe

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Top
gl: Superior

en: Path
gl: Ruta

en: Menu
gl: Menú

en: Event
gl: Evento

en: Updated
gl: Actualizado

en: Theme
gl: Tema

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: User
gl: Usuario/a

en: Files
gl: Ficheiros

en: term
gl: termo

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Send e-mail
gl: Enviar un correo-e

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: File name
gl: Nome do ficheiro

en: Last access
gl: Último acceso

en: Overridden
gl: Sobreescrito

en: Introduction
gl: Introdución

en: System
gl: Sistema

en: Amount
gl: Cantidade

en: One day
gl: Un día

en: One week
gl: Unha semana

en: Payment
gl: Pagamento

en: Colors
gl: Cores

en: Navigation
gl: Navegación

en: Role
gl: Rol

en: Users
gl: Usuarios

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Install
gl: Instalar

en: Filters
gl: Filtros

en: Profile
gl: Perfil

en: Task
gl: Tarefa

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Updated date
gl: Data de actualización

en: Pending
gl: Pendente

en: second
gl: segundo

en: seconds
gl: segundos

en: English
gl: Inglés

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: The changes have been saved.
gl: Gardáronse os cambios.

en: Member for
gl: Membro durante

en: No users available.
gl: Ningún usuario dispoñible

en: Front page
gl: Páxina de inicio

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Add file
gl: Engadir ficheiro

en: First
gl: Primeiro

en: Period
gl: Periodo

en: hour
gl: hora

en: author
gl: autor

en: Buttons
gl: Botóns

en: views
gl: vistas

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Installed
gl: Instalado

en: Last modified
gl: Última modificación

en: Ok
gl: Correcto

en: Webform
gl: Formulario web

en: Go back to the form
gl: Voltar ao formulario

en: Apply
gl: Aplicar

en: Information
gl: Información

en: Tasks
gl: Tarefas

en: Redirect URL at logout
gl: Redirixir a unha URL cando se peche a sesión

en: Menus
gl: Menús

en: Publish
gl: Publicar

en: Unpublish
gl: Non publicar

en: Permission
gl: Permiso

en: Unknown error
gl: Erro descoñecido

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Context
gl: Contexto

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Dutch
gl: Holandés

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: About
gl: Información

en: Domains
gl: Dominios

en: Popup
gl: Emerxente

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Button text
gl: Texto do botón

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: Frontpage
gl: Páxina principal

en: Upload date
gl: Data de subida

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Meta data
gl: Limpar os datos da caché

en: Not in menu
gl: Sin menu

en: Thank you, your submission has been received.
gl: Grazas, o seu envío foi recibido.

en: Webform submission
gl: Envío de formulario

en: View details
gl: Ver detalles

en: Post date
gl: Data de envio

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Update translations
gl: Actualizar as traduccións

en: @drupal installation complete
gl: Instalación de @drupal completa

en: Default 403 (access denied) page
gl: Páxina 403 (acceso denegado) predefinida

en: Default 404 (not found) page
gl: Páxina predeterminada 404 (non se atopa)

en: Optional features
gl: Características opcionais

en: Administrative title
gl: Título administrativo

en: features
gl: funcionalidades

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
gl: Revise as mensaxes anteriores antes de visitar <a href="@url">o seu novo sitio</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
gl: <a href="@url">Visite o seu novo sitio</a>.

en: Cache blocks
gl: Caché de bloques

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
gl: O menú <em>Administrar</em> contén enlaces as tarefas administrativas.

en: Search result
gl: Resultados da busca

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
gl: Advertencia: Proporcionar só os roles de confianza. Este permiso implica riscos de seguridade.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
gl: Esta páxina móstrase cando o documento solicitado non é acesible polo o usuario actual. Deixeo en branco para mostrar unha páxina xenérica de "acceso denegado".

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
gl: Esta páxina móstrase cando ningún contido corresponde co documento solicitado. Deixeo en branco para mostrar unha páxina xenérica de "páxina non atopada".

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Error pages
gl: Páxinas de erro

en: User who uploaded
gl: O usuario que fixo a subida

en: Management
gl: Xestión

en: Contact block
gl: Bloque de contacto
