Drupal voor Gemeenten (7.x-1.36) - en to ka translation catalogue (78 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: user
ka: მომხმარებელი

en: delete
ka: წაშლა

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: content
ka: კონტენტი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: page
ka: გვერდი

en: more
ka: მეტი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Date
ka: თარიღი

en: Size
ka: ზომა

en: Search
ka: ძიება

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: None
ka: არცერთი

en: Test
ka: ტესტი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Top
ka: ზედა

en: Path
ka: გზა

en: Menu
ka: მენიუ

en: Updated
ka: განახლებულია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Files
ka: ფაილები

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Url
ka: ბმული

en: Send e-mail
ka: წერილის გაგზავნა

en: Roles
ka: როლები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: File name
ka: ფაილის სახელი

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: System
ka: სისტემა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Role
ka: როლი

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: Install
ka: დაყენება

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Profile
ka: პროფილი

en: Updated date
ka: განახლების თარიღი

en: English
ka: ინგლისური

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Member for
ka: წევრი

en: Front page
ka: მთავარი გვერდი

en: author
ka: ავტორი

en: Buttons
ka: ღილაკები

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: Publish
ka: გამოქვეყნება

en: Permission
ka: უფლება

en: Global
ka: გლობალური

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: Dutch
ka: ჰოლანდიური

en: Save and continue
ka: შენახვა და გაგრძელება

en: - All -
ka: - ყველა -

en: @drupal installation complete
ka: @drupal-ის ინსტალაცია დასრულებულია
