Drupal voor Gemeenten (7.x-1.36) - en to ku translation catalogue (95 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: List
ku: لیستە

en: Actions
ku: کردارەکان

en: more
ku: زیاتر

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Size
ku: قەبارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Daily
ku: ڕۆژانە

en: None
ku: هیچ

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Message
ku: پەیام

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Top
ku: سەرەوە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Menu
ku: پێڕست

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Drupal
ku: دروپاڵ

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Send e-mail
ku: ئیمێل بنێرە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: File name
ku: ناوی پەڕگە

en: Overridden
ku: پشتگوێ خراوە

en: System
ku: سیسته‌م

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Role
ku: ڕۆل

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Install
ku: دامەزرێنە

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: English
ku: ئنگلیزی

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: Member for
ku: ئەندامە بۆ ماوەی

en: Front page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Information
ku: زانیاری

en: Tasks
ku: ئەرکەکان

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە

en: Unpublish
ku: بڵاو نه‌کراوه‌

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا

en: Dutch
ku: هۆڵەندی

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: About
ku: دەربارە

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: Save and continue
ku: هەڵگرە و بەردەوام بە

en: Frontpage
ku: لاپەڕەی سەرەتا

en: Dashboard
ku: داشبۆرد

en: @drupal installation complete
ku: @drupal دامه‌زراندن کۆتای هات

en: Default 403 (access denied) page
ku: پەڕەی بنەڕەتی 403 (پیشاندان قەدەغەیە).

en: Default 404 (not found) page
ku: پەڕەی بنەڕەتی 404 (پەڕەی داواکراو نەدۆزرایەوە).

en: Cache blocks
ku: حەشارکردنی بلۆکەکان

en: Search result
ku: ئەنجامی گەڕان

en: Basic page
ku: پەڕەی سەرەتایی

en: Error pages
ku: پەڕەکانی هەڵه
