Drupal voor Gemeenten (7.x-1.36) - en to rw translation catalogue (7 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Group
rw: Itsinda

en: List
rw: Urutonde

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya

en: Top
rw: Hejuru

en: Front page
rw: Ahabanza
