Drupal voor Gemeenten (7.x-1.36) - en to sr translation catalogue (48 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Next
sr: Следећи

en: user
sr: корисник

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: more
sr: још

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: Search
sr: Претрага

en: Message
sr: Порука

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Path
sr: Путања

en: Menu
sr: Мени

en: Theme
sr: Тема

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: User
sr: Корисник

en: Block
sr: Блок

en: Footer
sr: Подножје

en: Welcome
sr: Добродошли

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Role
sr: Улога

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: seconds
sr: секунди

en: English
sr: енглески

en: The changes have been saved.
sr: Измене су сачуване.

en: Member for
sr: Члан сте

en: Front page
sr: Насловна страна

en: Dutch
sr: холандски

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави

en: Frontpage
sr: Насловна страна

en: Upload date
sr: Датум постављања

en: @drupal installation complete
sr: @drupal инсталација је завршена

en: Optional features
sr: Додатне опције

en: Basic page
sr: Основна страна
