Drupal voor Gemeenten (7.x-1.37) - en to kk translation catalogue (77 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: user
kk: пайдаланушы

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: content
kk: контент

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Daily
kk: Күн сайын

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Test
kk: Тест

en: Message
kk: Хабарлама

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Path
kk: Жол

en: Menu
kk: Мәзір

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Drupal
kk: Друпал

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Send e-mail
kk: E-mail жіберу

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: System
kk: Системасы

en: Navigation
kk: Навигация

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Not installed
kk: Орнатылмаған

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: Profile
kk: Профиль

en: English
kk: Ағылшын

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: Member for
kk: Қатысу уақыты

en: No users available.
kk: Қол жетімді пайдалынушылар жоқ

en: Front page
kk: Басты бет

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: Publish
kk: Жариялау

en: Unpublish
kk: Жарияламау

en: Permission
kk: Құқық

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Dutch
kk: Голланд

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру

en: Not in menu
kk: Мәзірде емес

en: @drupal installation complete
kk: @drupal қондырылды

en: Default 403 (access denied) page
kk: Әдепкі 403 қателік парағы

en: Default 404 (not found) page
kk: Әдепкі 404 (табылмады) қате парағы

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
kk: Егер қолданушы сұраған құжат тыйым салынған болса, онда оған осы парақ көрсетіледі. Егер сенімсіз болсаңыз бос қалдырыңыз.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
kk: Егер қолданушы сұраған құжат жоқ болса, онда оған осы парақ көрсетіледі. Егер сенімсіз болсаңыз бос қалдырыңыз.
