Drupal voor Gemeenten (7.x-1.37) - en to pa translation catalogue (47 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: user
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Daily
pa: ਰੋਜ਼ਾਨਾ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: All
pa: ਸਭ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Drupal
pa: ਡਰੂਪੈਲ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Send e-mail
pa: ਈਮੇਲ ਭੇਜੋ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Hostname
pa: ਹੋਸਟ-ਨਾਂ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Last access
pa: ਆਖਰੀ ਵਰਤੋਂ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: Menus
pa: ਮੇਨੂ

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »

en: Dutch
pa: ਡੱਚ
