Drupal voor Gemeenten (7.x-1.38) - en to br translation catalogue (19 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: user
br: implijer

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Search
br: Enklask

en: Menu
br: Lañser

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Introduction
br: Digoradur

en: Member for
br: Ezel abaoe

en: Front page
br: Pajenn degemer

en: About
br: Diwar-benn
