Drupal voor Gemeenten (7.x-1.38) - en to fy translation catalogue (31 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Next
fy: Folgjende

en: delete
fy: wiskje

en: Delete
fy: Wiskje

en: Content
fy: Ynhâld

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: more
fy: mear

en: Date
fy: Datum

en: Search
fy: Sykje

en: None
fy: Gjin

en: Message
fy: Berjocht

en: - None -
fy: - Gjint -

en: edit
fy: bewurkje

en: User
fy: Brûker

en: Active
fy: Aktyf

en: Navigation
fy: Navigaasje

en: Users
fy: Brûkers

en: English
fy: Ingelsk

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›

en: Member for
fy: Lid sint

en: Front page
fy: Foarplaat

en: Period
fy: Perioade

en: News
fy: Nijs

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »

en: Dutch
fy: Nederlânsk

en: Save and continue
fy: Bewarje en trochgean

en: @drupal installation complete
fy: %drupal ynstallaasje foltôge

en: Zoek
fy: Sykje
