Drupal voor Gemeenten (7.x-1.39) - en to am translation catalogue (59 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Next
am: ቀጣይ

en: user
am: ተጠቃሚ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Group
am: ቡድን

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: List
am: ዝርዝር

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Date
am: ቀን

en: Search
am: ፈልግ

en: Message
am: መልእክት

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Path
am: ዱካ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Active
am: ገባሪ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Drupal
am: ድሩፓል

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Send e-mail
am: ኢ-ሜል ላክ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Filters
am: ማጣሪያዎች

en: Sort by
am: ደርድር

en: English
am: እግሊዝኛ

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: Member for
am: አባልነት ለ

en: Front page
am: ፊት ገፅ

en: Blocked
am: የተጣመረ

en: Menus
am: ምናሌዎች

en: Publish
am: አትም

en: Unpublish
am: ያልታተመ

en: Permission
am: ፈቃድ

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »

en: Dutch
am: ደች

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Save and continue
am: አስቀምጥ እና ቀጥል

en: Optional features
am: ግድ ያልሆኑ ባህሪዎች
