Drupal voor Gemeenten (7.x-1.39) - en to be translation catalogue (124 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: user
be: карыстальнік

en: delete
be: выдаліць

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: content
be: змест

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Actions
be: Дзеянні

en: Description
be: Апісанне

en: page
be: старонка

en: more
be: болей

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Date
be: Дата

en: Size
be: Памер

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Daily
be: Штодзённа

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Test
be: Тэст

en: Message
be: Паведамленне

en: - None -
be: - Нічога -

en: Feed
be: Жывільнік

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Top
be: Верх

en: Path
be: Сцежка

en: Menu
be: Меню

en: Updated
be: Абноўлена

en: Theme
be: Тэма

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: User
be: Карыстальнік

en: Files
be: Файлы

en: Warning!
be: Увага!

en: term
be: тэрмін

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Send e-mail
be: Даслаць e-mail

en: Roles
be: Ролі

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: File name
be: Імя файла

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: Overridden
be: Адменена

en: API Key
be: Ключ API

en: System
be: Сістэма

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Role
be: Роля

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Install
be: Усталяваць

en: Filters
be: Фільтры

en: Profile
be: Профіль

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Updated date
be: Дата абнаўлення

en: Pending
be: Чакае

en: second
be: секунда

en: minute
be: хвіліна

en: English
be: Ангельская

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.

en: Member for
be: Сябра цягам

en: Front page
be: Галоўная старонка

en: Features
be: Функцыі

en: hour
be: гадзіна

en: views
be: выгляды

en: Blocked
be: Заблакавана

en: Installed
be: Усталявана

en: Webform
be: Анкета

en: Apply
be: Ужыць

en: Tasks
be: Задачы

en: Menus
be: Меню

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Unpublish
be: Скасаваць пуплікацыю

en: Permission
be: Дазвол

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Context
be: Кантэкст

en: Dutch
be: Галандская

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: About
be: Аб

en: Popup
be: Выкідны

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Save and continue
be: Захаваць і працягнуць інсталяцыю

en: Upload date
be: Дата загрузкі

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: Not in menu
be: Няма ў меню

en: Update translations
be: Абнавіць пераклады

en: @drupal installation complete
be: Інсталяцыя @drupal

en: Default 403 (access denied) page
be: Старонка 403 па змоўчанні (дасяг забаронены)

en: Default 404 (not found) page
be: Дапомная старонка 404 (дакумэнт ня знойдзены)

en: Optional features
be: Дадатковыя адметнасці

en: Published status
be: Апублікованы статус

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
be: Прагледзь паведамленні вышэй перад наведваннем <a href="@url">вашага новага сайту</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
be: <a href="@url">Наведайце ваш новы сайт</a>.

en: Cache blocks
be: Кэш блокаў

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
be: Меню <em>Кіраванне</em> утрымлівае спасылкі на адміністратыўныя задачы.

en: Search result
be: Вынік пошуку

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
be: Заўвага: прызначайце толькі давераным ролям; гэта права мае  ахоўную функцыю.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
be: Гэта старонка адлюстроўваецца тады, калі доступ да запытанага дакумента забаронены дадзенаму карыстальніку. Пакіньце старонку пустой, каб адлюстроўвалася стандартная старонка "дасяг забаронены".

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
be: Гэта старонка адлюстроўваецца тады, калі ніякае іншае змесціва не адпавядае запытанаму дакументу. Каб адлюстраваць агульную старонку "Старонка не знойдзена", пакіньце яе пустой.

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Error pages
be: Памылка старонак

en: Development settings
be: Налады распрацоўкі
