Drupal voor Gemeenten (7.x-1.39) - en to bo translation catalogue (132 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: delete
bo: བསུབ

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: content
bo: ནང་དོན

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Daily
bo: ཉིན་རེ

en: None
bo: མེད།

en: Use count
bo: བེད་སྤྱོད་གྲངས

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Feed
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Top
bo: འགོ

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: term
bo: ཐ་སྙད

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Send e-mail
bo: གློག་ཡིག་གཏོང་བ

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: File name
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Last access
bo: ཐེངས་རྫེས་མའི་བེད་སྤྱོད

en: Overridden
bo: བརྗེས་ཚར་བ

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: System
bo: མ་ལག

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Install
bo: སྒྲིག་འཇུག

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Updated date
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པའི་དུས

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: The changes have been saved.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་དག་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Member for
bo: ཐོ་འགོད་བྱས་པའི་དུས་ཡུན

en: Front page
bo: མདུན་ངོས

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Add file
bo: ཡིག་ཆ་ཁ་སྣོན།

en: First
bo: དང་པོ

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: views
bo: མཐོང་རིས

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Last modified
bo: མཐའ་མཇུག་གི་བཟོ་བཅོས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Information
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Tasks
bo: ལས་འགན

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Global
bo: སྤྱི་ཡོངས

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Domains
bo: ཁུལ།

en: Popup
bo: ཕྱིར་ཐོན་སྒྲོམ

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Button text
bo: མཐེབ་ངོས་ཀྱི་ཡི་གེ

en: off
bo: ཁ་རྒྱག

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: Frontpage
bo: མདུན་ངོས

en: Upload date
bo: ཡར་སྤྲོད་ཀྱི་དུས

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: Not in menu
bo: འདེམས་བྱང་ནང་དུ་མེད

en: Post date
bo: སྤེལ་པའི་དུས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Update translations
bo: ལོ་ཙྰ་གསར་སྒྱུར།

en: @drupal installation complete
bo: @drupal་སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཚར།

en: Default 403 (access denied) page
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་403༼བཀག་ཚར་བའི་༽དྲ་ངོས།

en: Default 404 (not found) page
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་404༼མ་རྙེད་པའི་༽དྲ་ངོས་

en: Optional features
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པའི་ཁྱད་ནུས

en: Administrative title
bo: དོ་དམ་གྱི་ཁ་བྱང

en: features
bo: བྱེད་ནུས།

en: No result text
bo: མཇུག་འབྲས་ཀྱི་ཡི་གེ་མི་འདུག

en: Cache blocks
bo: ལྷུ་ལག་བར་གསོག་བྱེད་པ

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
bo: <em>དོ་དམ་</em>འདེམས་བྱང་གི་ནང་དུ་དོ་དམ་ལས་འགན་གྱི་སྦྲེལ་ཐག་ཡོད།

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
bo: ཉེན་བརྡ། བློ་འཁེལ་ཆོག་པའི་འགན་ནུས་ཁོ་ན་ལ་སྤྲོད་དགོས། སྤྱོད་དབང་འདིས་བདེ་འཇགས་ཀྱི་གནད་དོན་འབྱུང་སྲིད།

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
bo: རེ་ཞུ་བྱས་པའི་ཡིག་ཆ་དེ་མིག་སྔའི་སྤྱོད་མཁན་ལ་བཀག་འགོག་བྱས་པའི་སྐབས་དྲ་ངོས་འདི་མངོན་པ། སྟོང་པར་བསྐྱུར་ན་སྤྱི་སྤྱོད་ཀྱི་བེད་སྤྱོད་མི་ཆོག་པའི་དྲ་ངོས་དེ་མངོན་པ།

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
bo: རེ་ཞུ་བྱས་པའི་ཡིག་ཆ་དེ་ནང་དོན་གཞན་པ་གང་ལ་ཡང་མི་མཐུན་པའི་སྐབས་དྲ་ངོས་འདི་མངོན་ངེས། སྟོང་པར་བསྐྱུར་ན་སྤྱི་སྤྱོད་ཀྱི་དྲ་ངོས་མ་རྙེད་པའི་ངོས་དེ་མངོན་རྒྱུ་ཡིན།

en: Basic page
bo: དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ

en: Error pages
bo: ནོར་འཁྲུལ་དྲ་ངོས

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
