Drupal voor Gemeenten (7.x-1.39) - en to mg translation catalogue (33 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Next
mg: Manaraka

en: user
mg: mpikambana

en: delete
mg: fafao

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Username
mg: Anarana

en: content
mg: votoatiny

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Actions
mg: Asa

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: User
mg: Mpampiasa

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Filter
mg: Sivana

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: English
mg: Anglisy

en: Front page
mg: Pejy voalohany

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.

en: Save and continue
mg: Tehirizo sady tohizo

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana

en: Search result
mg: Vokatry ny fikarohana
