Drupal voor Gemeenten (7.x-1.39) - en to or translation catalogue (26 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: user
or: ଉପଭୋକ୍ତା

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Path
or: ପଥ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Last access
or: ଶେଷ ପ୍ରବେଶ

en: Navigation
or: ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ

en: Filters
or: ଛାଣକ ଗୁଡିକ

en: Front page
or: ପ୍ରଥମ ପୃଷ୍ଠା

en: Blocked
or: ନିଷିଦ୍ଧ
