Drupal voor Gemeenten (7.x-1.39) - en to os translation catalogue (32 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Next
os: Дарддæр

en: user
os: архайæг

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: content
os: мидис

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: List
os: Номхыгъд

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Date
os: Датæ

en: Size
os: Ас

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Daily
os: Æрвылбон

en: None
os: Нæйы

en: Test
os: Тест

en: Message
os: Хъусинаг

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Name
os: Ном

en: Path
os: Фæндаг
