Drupal voor Gemeenten (7.x-1.39) - en to ug translation catalogue (76 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: user
ug: ئەزا

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: None
ug: يوق

en: Test
ug: سىناق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: - None -
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Top
ug: ئۈستى

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Send e-mail
ug: ئې-خەت يوللاش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Hostname
ug: مۇلازىمېتېر نامى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: File name
ug: ھۆججەت نامى

en: Last access
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: Introduction
ug: كىرىش سۆز

en: System
ug: سېستىما

en: Colors
ug: رەڭلەر

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: Last
ug: ئاخىرقى

en: Install
ug: قاچىلاش

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: The changes have been saved.
ug: ئۆزگەرتىشلەر ساقلاندى.....

en: Member for
ug: ئەزالىق مۇددىتى

en: No users available.
ug: ئەزا يوق

en: Front page
ug: باش بەت

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: First
ug: بىرىنچى

en: Blocked
ug: توسۇش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Tasks
ug: ۋەزىپە

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: About
ug: ھەققىدە

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى

en: Not in menu
ug: تىزىملىكتە يوق

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
ug: <a href="@url">بېكەتكە كىرىڭ</a>.

en: Search result
ug: ئىزدەش نەتىجىسى

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ug: ئەسكەرتىش: پەقەت ھوقۇق بېرىلگەن ئەزالارغا بېرىلىدۇ، بولمىسا سېستىما بىخەتەرلىكىگە زىيانلىق.

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت

en: Management
ug: باشقۇرۇش

en: Heading 1
ug: ماۋزۇ 1
