Drupal voor Gemeenten (7.x-1.40) - en to jv translation catalogue (97 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: user
jv: panganggo

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: content
jv: kontén

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: List
jv: Daftar

en: Actions
jv: Aksi

en: Description
jv: Katrangan

en: more
jv: pepaké

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Date
jv: Tanggal

en: Size
jv: Ukuran

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Daily
jv: Saben dina

en: None
jv: Nihil

en: Test
jv: Ujian

en: Message
jv: Pesen

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Feed
jv: Pasokan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Node ID
jv: ID Node

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Theme
jv: Tema

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Send e-mail
jv: Kirim email

en: Roles
jv: Parāgā

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: File name
jv: Jeneng berkas

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: Overridden
jv: Ditumpuk

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Role
jv: Parāgā

en: Users
jv: Panganggo

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Install
jv: Dipasang

en: Profile
jv: Profil

en: English
jv: Basa Inggris

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan uwis disimpen.

en: Member for
jv: Anggota kanggo

en: Front page
jv: Kācā Ngajeng

en: Add file
jv: Nambah file

en: Period
jv: Periode

en: Blocked
jv: Ditolak

en: Installed
jv: Dipasang

en: Tasks
jv: Préntah

en: Menus
jv: Menu

en: Permission
jv: Kawenangan

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Context
jv: Konték

en: Dutch
jv: Belanda

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: About
jv: Ngenani

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: Save and continue
jv: Simpen lan lanjutaké

en: Dashboard
jv: Dasbor

en: Not in menu
jv: Ora kalebu menu

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: @drupal installation complete
jv: Instalasi @drupal rampung

en: Default 403 (access denied) page
jv: Kācā Default 403 (akses ditolak)

en: Default 404 (not found) page
jv: Kācā Default 404 (kācā ora ditemokaké )

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
jv: Nonton manéh pesen nang ndhuwur sakdurunge niliki <a href="@url">situs anyar Sampéyan</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
jv: <a href="@url">Kunjungi situs Sampéyan</a>.

en: Cache blocks
jv: Telih blok

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
jv: Menu <em>manajemen></em> isiné tautan kanggo ngatur préntah-préntah.

en: Search result
jv: Kasil panggolékan

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
jv: Welingan: Wénéhānā kanggo parāgā sing dipercaya waé; kawenangan iki nduwéni pengaruh marang keamanan situs.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
jv: Kācā iki ditampilaké nalikā panjalukan dokumen ditolak karo panganggo saiki. Kosongaké kanggo nampilaké kācā "akses ditolak" asli.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
jv: Kācā iki ditampilaké nalikā ora ānā konten sing cocok karo panjalukan dokumen. Kosongaké kanggo nampilaké kācā asli "kācā ora ditemokna".

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Error pages
jv: Kācā kaluputan

en: Asc
jv: Urut Maju
