Drupal voor Gemeenten (7.x-1.40) - en to sl translation catalogue (81 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: user
sl: uporabnik

en: delete
sl: izbriši

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: content
sl: vsebine

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Actions
sl: Akcije

en: Description
sl: Opis

en: more
sl: več

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Daily
sl: Dnevno

en: None
sl: Brez

en: Message
sl: Sporočilo

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Top
sl: Na vrhu

en: Path
sl: Pot

en: Menu
sl: Meni

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Theme
sl: Tema

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: User
sl: Uporabnik

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Send e-mail
sl: Pošlji e-pošto

en: Roles
sl: Vloge

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Published
sl: Objavljeno

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: System
sl: Sistem

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Users
sl: Uporabniki

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Filters
sl: Filtri

en: Profile
sl: Profil

en: Pending
sl: Čaka

en: English
sl: Angleščina

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: Member for
sl: Registriran

en: No users available.
sl: Ni uporabnikov

en: Front page
sl: Vstopna stran

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Installed
sl: Nameščeno

en: News
sl: Novice

en: Tasks
sl: Opravila

en: Menus
sl: Meniji

en: Publish
sl: Objavi

en: Unpublish
sl: Umakni objavo

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Context
sl: Kontekst

en: About
sl: O modulu

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča

en: @drupal installation complete
sl: @drupal namestitev končana
