Drupal voor Gemeenten (7.x-1.41) - en to ast translation catalogue (73 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: user
ast: usuariu

en: delete
ast: desaniciar

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: content
ast: conteníu

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Actions
ast: Aiciones

en: Description
ast: Descripción

en: more
ast: más

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Date
ast: Data

en: Size
ast: Tamañu

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Daily
ast: Diariu

en: None
ast: Nengún

en: Test
ast: Preba

en: Message
ast: Mensax

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: Top
ast: Cimeru

en: Path
ast: Camín

en: Menu
ast: Menú

en: Updated
ast: Anováu

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: User
ast: Usuariu

en: Files
ast: Ficheros

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Send e-mail
ast: Unviar corréu-e

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: File name
ast: Nome del ficheru

en: Last access
ast: Accesu últimu

en: System
ast: Sistema

en: Navigation
ast: Navegación

en: Role
ast: Rol

en: Users
ast: Usuarios

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Install
ast: Instalar

en: Filters
ast: Filtros

en: Profile
ast: Perfil

en: English
ast: Inglés

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: The changes have been saved.
ast: Guardáronse los cambeos.

en: Member for
ast: Miembru hai

en: No users available.
ast: Nun hai usuarios disponibles.

en: Front page
ast: Páxina d'entamu

en: Blocked
ast: Torgáu

en: Installed
ast: Instaláu

en: Save and continue
ast: Guardar y siguir

en: @drupal installation complete
ast: Completóse la instalación de @drupal

en: Basic page
ast: Páxina básica
